Хмельницька ОДА отримає 29,5 млн. грн з держбюджету на будівництво інженерних споруд

Хмельницька ОДА отримає 29,5 млн. грн з держбюджету за програмою  “Будівництво ін­женерних споруд з метою зміцнення обороноздатності держави”.

Про це зазначено у розпорядженні керівника області Михайла Загородного від 10 квітня.

Також цим розпорядженням голова ОДА доручив управлінню регіонального розвитку та будівництва облдержадміні­страції забезпечити цільове використання бюджетних коштів за вищевказаною програмою, звітування про проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти.

Як писав НГП, Хмельниччина долучається до будівництва фортифікацій на сході країни. Наша область будуватиме фортифікаційні споруди у декількох районах Донецької області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. цікаво скільки цих грошей вкрадуть працівники ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОДА!!!! Наприклад ЛЕСЯ СТЕБЛО яка за словами ГАЛИНИ ГУЛКО (наставниця Лесі по ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ РДА) добудовує хату!! ДО РЕЧІ ЯК ТАМ ЗАЯВИ НА ЗВІЛЬНЕННЯ —написані та чи підписані !!

  2. а всколько етих дениг загребет губернатор

  3. Щоб вкрасти гроші із бюджету потрібні мозги , яких у названих осіб немає…. Один точно найде схему і ці “Лапухи” підпишуть все що завгодно , знову зробить дурними всіх , хтоб не працював у владі , а сам буде дерибанити… – прізвище героя – ПЕНЮШКЕВИЧ… Можу побитись об заклад!!!!

  4. губернатор вляпался з регионалкой павлешеной

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.