Хмельницька область долучається до будівництва фортифікацій на сході країни

Хмельниччина долучається до будівництва фортифікацій на Сході країни.

Про це сьогодні сказав голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний, повідомляє прес-служба ОДА.

За його словами, Хмельниччина будуватиме фортифікаційні споруди у декількох районах Донецької області.

«Кожен регіон зараз долучається до таких робіт, адже обороноздатність нашої країни та її захист від агресії – завдання номер один», – зазначив високопосадовець.

Нагадаємо, уряд України виділив із держбюджету 850 млн. гривень на будівництво фортифікаційних споруд.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

 1. Не можу собі уявити що то будуть за споруди і де вони мають будуватися. За Тлумачним 11-титомним Словником української мови фортифікаційними спорудами являються траншеї, окопи, сховища т.ін. для успішного ведення бою і захисту від дій ворога
  1000 років тому зводили мури, фортеці, замки проти військ, озброєних луками та списами і то монголи пройшли крізь них до середини Європи. Від турків і татарів боронились подібними способами, але вони полонили майже всю Україну. У сорокових роках поблизу західних кордонів СРСР набудували низку дзотів, дотів, прититанкових загороджень, але вони зовсім не завадили німцям блискавично опинитися на околицях Москви. Не так давно рили рови вздовж східного кордону України, а він невдовзі пересунувся майже до Харківської та інших областей.
  Де ж тепер мають всановлювати оті фортифікаційні споруди і проти чого? При сучасній військовій техніці вони стануть лише ліщиновим тином, через який за виграшки можуть перестрибувати як в один бік, так і другий, всі, кому заманеться.
  Фортикаційні споруди – це об’єкти оборонного призначення.Так що, Україна продовжуватиме сидіти обороні, навіть без найменшої спроби хочби налякати знахабного ворога тим, що українська армія спроможна сама йти в нестримну атаку з метою повного знищення окупантів? А ми, задкуючи, все обороняємось…
  Якщо й надалі так буде, то будівництво форткаційних споруд, напевне, потрібно уже розпочинати за кордоном з Польщею та інших західних держав, що межують з Україною, або вже зараз оголошувати про формування всенародного ополчення для боротьби з ворожими зайдами.
  І ще: чи не можуть оті 850 мільйонів гривнів з державного бюджету стати черговим траншем для рахунків корупціонерів, під керівництвом яких будуть зводитись намічені споруди?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.