“Фронтовик” Хавронюк, ймовірно, займе місце Симчишина у Хмельницькій ОДА

Депутат Хмельницької обласної ради і керівник депгрупи “Народний фронт” Олег Хавронюк розглядається найбільш імовірним кандидатом на посаду першого заступника голови Хмельницької облдержадміністрації.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Як повідомляють джерела “Незалежного громадського порталу”, пан Хавронюк успішно пройшов відповідну спецперевірку. Наразі пакет документів по ньому надісланий на погодження в Адміністрацію Президента і Кабмін.

Крім цього, очікується заміна діючого заступника голови-керівника апарату Лесі Стебло. Цю посаду обійме нинішній ректор Хмельницького університету управління та права Олег Омельчук.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Аналогічне подання на узгодження до центральних органів влади також надіслав голова облдержадміністрації Михайло Загородний.

Як писав НГП, 10 березня перший заступник голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин написав заяву на складання повноважень. На такий же крок пішла заступник голови-керівник апарату Хмельницької ОДА Леся Стебло.

Довідка НГП. Новопризначений голова Хмельницької облдержадміністрації Михайло Загородний пообіцяв за місяць сформувати свою команду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 130

 1. так регіоналкаПавлишина не тыльки його подружка.Вона ще йього..

 2. Проблема існування на посадах Симчишина і Стебло звичайно є.Але цих людей не потрібно порівнювати.Вона Лесь самозакохана дура.Олександр розумна людина.Її давно потрібно гнати .Вона напевне ще не вірить,що їй хана.Вона стала ще жирні ша .Навіть мерленіїї не переварює

  • Немає ніяких проблем.
   Область за півроку вийшла на перші місуя в країні.

   • перші місця по чому? по коментуванню сайтів свободівцями? ))))

    • статистика пише:
     будівництво, сільське господарство, мобілізація, цивільний захист, проходження опалювального сезону, дефіцит бюджету, зменшення боргів по зарплаті, промисловість, ціна на хліб.
     все 1-5 місця.

 3. В мене одне питання: чому цих два порося (а по фотках іншого не скажеш) претендують на посади, а не катаються у сміттєвих баках? Невже Майдан стояв для того щоб до влади прийшли ці свиноокі?

 4. Повну біографію повлішиної напишіть!! Хто ЦЕ така?

 5. Хто така Павлишина Що поставила на вуха інтернет .Чемерівці поділіця

 6. Не перестаю дивуватися. Ще нікого не поміняли,а розмов ого го.Стебло показала себе за рік не дуже,навіть коли присутня на різних мероприятиях, не компетентність відчувається,теми не притримується,поводити себе не вміє,а ці короткі плаття і розпатлане волосся? Вона певно не розуміє де знаходиться,про перукаря і косметолога ніколи не чула.А порося ноги не знає куди діти.Це керівництво недолуге

 7. а чого Загородний тягне Павлишину значить підтримує режим Януковича Голова Ода Ганьба

 8. вот ето и вляпался загородний со своей павлишиной ето подготовка к выборам Партия регионов +Партия Порошенко ЧАС эднатись

 9. Якщо такі як це порося, омельчук,піде дальше до влади,то все приїхали. В ХУУПі всіх позбирав мамуню,сеструню,кумуню і т.д.Само стало як порося,хоч щурів бий,до пики і ще лізе дальше.Їдь в Ізяслав свині пасти там тобі місце.

 10. Чому не залишити на посаді Семчишина?Молодий,грамотний працівник.Ні,треба пенсіонера і дебіла.

 11. А Стебло працювала при Януковичу,а потім пішла на Майдан? А братец її при тій же владі працював в ДАІ і був крутим і важным чуваком.Бо був з начальником ДАІ в золотих.А вона щось хоче доказати,таке враження,що при тій владі всі працювали.Говорять в неї добудовується великий будинок і дуже швидко.Молодець,ввірвала і іде!

 12. Тим хто хвалить шипилявого симчишина:Підла ,підступна і мстлива особь чоловічої статі.Язиком навчився тріпати на партійних збіговиськах “свободи”.А з приводу розуму,ще треба поміркувати.Для інформації поцікавтесь темою його кандидатської і у вас зникнуть всі іллюзії на адресу даного суб`єкта.В загалі, на мою думку представники “свободи”повинні сісти на лаву підсудних за розпалювання істерії навколо мовного питання.Левина частка тієї біди ,(не АТО а саме війна,а що таке війна я знаю не по слухам,в 1981-82 роках пройшов Авганістан)яка війшла в наші оселі лягає саме на таких,яr Симчишин,Смаль та їм подібні.Згадайте штурм СБУ,саме Симчишин і ще один мерзотник Скоробогатий спровокували цю бійню,під час якої загинули наші земляки.А тепер це сміття лізе в “герої”.Я мешкаю в нашому місті більше сорока пяти років і пережив не одного керівника,но такої мерзоти як Симчишин не пам`ятаю.Своїми думками я ні в якому разі не хотів ні кого образити,але “полювання на відьом” не кращий порадник.Думати треба не емоціями а холодним розумом.

 13. Шановні панове, по-перше, давайте поважати одне одного, а не переходити на особистості і називати свинею, дебілом чи т.п. мені здається модератор повинен за цим стежити! інакше про який рівень культури йдеться! І взагалі пора дивитись на професійні якості, а не копирсатись у брудній білизні і писати навіть про те, чого немає, бо когось жаба давить. Як на мене, Симчишин і команда мали час довести свою компетентність, реальних змін на краще не видно, то дайте шанс іншим хоча б спробувати щось зробити. А щодо Омельчука, саме його постать викликає резонанс у людей, які давно бачать себе на його місці і пишуть те саме повсюди, уже набридло. У ХУУПі порядок порівняно з іншими вузами, а вага ректора його особиста справа

  • Омельчук, заспокойся, нікому не треба той свинарник, до якого ти довів свій вуз. Але тебе самого там вже скоро не буде. Ти хотів втекти, але своєчасно тебе тормознули. Тому втрись і їдь в свій Ізяслав.

  • Мисик
   20.04.2015 at 17:32
   статистика пише:
   будівництво, сільське господарство, мобілізація, цивільний захист, проходження опалювального сезону, дефіцит бюджету, зменшення боргів по зарплаті, промисловість, ціна на хліб.
   все 1-5 місця

 14. Якщо чесно, то дуже неприємно читати ваші неаргументовані коментарі з приводу нашого ректора.Навчаючись в ХУУПі вже третій рік, нікому ні разу не заплатила. Омельчука люблять і поважають всі студенти. Нам, навпаки, буде дуже шкода, якщо ми залишимось без такого, без перебільшення, гарного ректора.
  А щодо ваших коментарів, то вони безглузді-_-
  Не варто обливати людину НЕПРАВДИВИМ брудом.

 15. Я найкраща,просто жирна і приватних, дуже горда й величава

 16. Жаль что не прошли нормальные люди!Очень жаль,активизировали б работу с новыми силами и мышлением.Не правильно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.