Стебло написала заяву зі звільнення з посади заступника губернатора

Заступник голови-керівник апарату Хмельницької ОДА Леся Стебло написала заяву на звільнення.

Як повідомляє “33 канал”, водночас пані Стебло отримала пропозицію від нової команди залишитися працювати в органах влади.

“Як писала Ліна Костенко, і кожен фініш є по суті старт… Після Революції гідності, коли нам випала честь працювати у владних кабінет, розуміли, що прийде період, коли ці кабінети доведеться покидати”, – зазначила вона.

Як писав НГП, 10 березня перший заступник голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин написав заяву на складання повноважень.

Новопризначений голова Хмельницької облдержадміністрації Михайло Загородний пообіцяв за місяць сформувати свою команду.

Довідка НГП. З квітня 2014 року Леся Стебло працює заступником голови-керівником апарату Хмельницької ОДА.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 26

 1. Хто це така? Що робила? Чим займалася?

 2. нічим!

 3. плітками!

 4. Так почалось, людина яка в ОДА зозгрібала майже усі конфліктні ситуації, вона не картина, що б комусь подобатись чи ні, а ви всезнаючі критики, краще б на себе подивились , що ви зробили для держави, Стебло робила свою справу як, судити буде історія.
  Сьогодні одне зроблено командою Семчишин-Стебло, вони дали можливість ВІЛЬНОГО ДОСТУПУ ДО ВЛАДИ, а хіба цього мало ? СЬОГОДНІ ВРЯ Д ЧИ, РИЗИКНЕ ХТОСЬ “ЗАКРИТИ” ЦІ ДВЕРІ!

  • серГЕЙ ! Ти вже краже закрий свій кривавий рот, на твоїй совісті смерть людей біля СБУ. За це рано чи пізно ти всерівно розплатешся, якщо не ти то твої діти і внуки. Візьми краще застрелься, то хоч твої діти небудуть розплачуватися за твої гріхи. Хоча ти сцикун який тільки ї вміє добре жерти та сопіти. Застрелься.

  • про справи СТЕБЛО можеш запитати у ГАЛИНИ ВІКТОРІВНИ ГУЛКО!! ВОНА КОЛИСЬ БУЛА НАСТАВНИЦЕЮ СТЕБЛО І НАВІТЬ БУЛА ЗВАНОЮ ГОСТЕЮ !!!! ТЕПЕР СТЕБЛО КАЖЕ —- А ХТО ТАКА ГАЛИНА ВІКТОРІВНА– Я ТАКОЇ НЕ ЗНАЮ !!!! СТЕБЛО НЕ ВІДКРИВАЛА ДВЕРЕЙ ВІЛЬНОГО ДОСТУПУ ДО ВЛАДИ А ТУПО ПІАРИЛАСЯ У ЦІЙ ВЛАДІ!!!

 5. в Симчишина в кабінеті нема Порошенка на стіні? в Стебло нвд головою висить.

  • я також це запримітив

  • ПРО ПОРТРЕТ НЕ ЗНАЮ АЛЕ ЗІ СЛІВ ГАЛИНИ ГУЛКО ЗНАЮ—-СТЕБЛО ПРАЦЮВАЛА ПІД ЧАС ВИБОРІВ ПРОТИ КОМАНДИ ПОРОШЕНКА !!!!

  • НЕ ЗНАЮ ПРО ПОРТРЕТ В КАБІНЕТІ АЛЕ ЗІ СЛІВ ГАЛИНИ ГУЛКО ЗНАЮ—- ПІД ЧАС ВИБОРІВ СТЕБЛО ПРАЦЮВАЛА ПРОТИ КОМАНДИ ПРЕЗИДЕНТА!!!! ЗНОВ ТАКИ ЗІ СЛІВ ТІЄЇ САМОЇ ГАЛИНИ ВІКТОРІВНИ ЗНАЮ — СТЕБЛО ДОБУДОВУЄ ХАТУ ТА ОТРИМАЛА КВАРТИРУ!!!! НЕПОГАНО ЗАРОБИЛА1111

 6. Напишіть конкретно,які конфліктні ситуації розгрібала Стебло?В чому полягає вільний доступ до влади?Якщо просто зайти і ні з чим вийти, це не є великим досягненням.І Стебло і Семчишин для таких посад випадкові люди.Вони просто відбули свій термін на посадах і жодного проекту на жаль не реалізували.Якщо помиляюсь поправте мене, але конкретними фактами в галузі промисловості, сільського господарства,соціального рівня життя і економіки взагалі.На мою думку вони нічого позитивного для Хмельницької області цей тандем так і не зробив, але хочу відмітити нічого негативного вони теж не встигли зробити.

  • Микола, в темі про Симчишина написані всі факти про с/г, промисловість, соціальний рівень життя, про автобуси, нові школи, мобілізацію.
   Зайди почитай.
   Чи наша пісня, гарна нова, починаймо її знову.

   Яке відношення Стебло має до с/г?
   Хватить тормозити.

 7. стебло нідо чого не свє відношення і не мала…

 8. “Секрет успіху… у вмінні розуміти точку зору іншої людини і дивитись на речі і з її, і зі своєї точок зору.”
  Генріх Форд

 9. Семчишин виконував обов’язки голови Хмельницької ОДА і відношення мав би мати до усіх сфер життєдіяльності області.А Стебло представник влади,була заступником голови і теж за своїми посадовими інструкціями мала б вникати в життя обласного центру.Крім того вона має пряме відношення до соціальної сфери, які зрушення окрім закриття шкіл, фапів, закладів культури на селі, скорочення працівників бюджетних установ, зменшення заробітної плати відбулись тут?Тільки конкретні факти напишіть…

  • “ти шо долбойоб”, цитати великих людей. Геннадій Москаль.

   по росту зарплати Хмельницька область 3 місце в Україні.
   шкіл закрили 6 проти 208 за два минулих роки.
   2 школи нових відкрили. ФАПів не закривали, відкрили 2 нових.
   відкрили 2 нових заводи.

   так, Стебло до цього немає відношення.
   Але ж не пиши брехню

  • поки був Симчишин хмельницький хліб був по 6,50, сьогодні вже 7, 80.

 10. Вибач але “долбойоб це ти” це я в продовження цитати великих людей.(На Хмельниччині збираються закрити 26 малих шкіл і реорганізувати 23 це свіжі новини з того ж громадського порталу).В кожному районі області закрили фапи шляхом приєднання і реорганізації, а також закрито по області десятки закладів культури і пройшло велике скорочення в бюджетних установах.А ГОЛОВНЕ ЗАЙДИ В МАГАЗИН І КУПИ ПРОДУКТИ ПЕРШОЇ НЕОБХІДНОСТІ РОЗУМНИКУ!

 11. Стебло десь пристроять ? Та для чого вона потрібна ? Пустота – з середини та жах – зовні, ось хто така Стебло

 12. Жирная тварь! Ей на помойку давно пора за ее выкрутасы. Только при должности рейтузы и протирала…

 13. Чому як тільки иванов, то обов*язково бруд, образи, матюки. Невже росіяни не вміють більше нічого?

 14. Перечитую усі коментарі та з усіма дописувачами погоджуюся –не місце ЛЕСІ СТЕБЛО в ОДА ! АЛЕ ВОНА НАСТІЛЬКИ ХИТРА ЩО ЯКЩО ЇЇ НЕ ХОЧУТЬ – ВОНА ВСЕОДНО ЛІЗЕ!!! ХОЧЕТЬСЯ СКАЗАТИ СЛОВАМИ ВЄРКИ СЕРДЮЧКИ–ПОЇЗД ЇДЕ–ВОНА ЛІЗЕ!! ДО РЕЧІ ПРО ПРОПОЗИЦІЮ НІХТО НІЧОГО НЕ ЧУВ !!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.