Загородний попрощається з Симчишиним і Стебло та за місяць сформує нову команду

Новопризначений голова Хмельницької облдержадміністрації Михайло Загородний пообіцяв за місяць сформувати свою команду.

Про це він заявив в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу”, яке скоро буде опубліковане на сайті.

“Команду будуватиму за принципом професіоналізму, патріотизму та ефективності. Це люди, яких я знаю. Це – менеджери, котрі добре обізнані з конкретними ділянками роботи. Квотних призначень на посад не буде”, – запевнив високопосадовець.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Загородний зауважив, що від заступників колишнього голови ОДА Леоніда Пруса чекатиме заяв на звільення, згідно з законодавчими процедурами. А вже 10 березня готовий направити до Кабміну подання на нових заступників.

“Всі заступники – це нові люди. Також це стосуватиметься призначень на посади голів райдержадміністрацій. Сподіваюся протягом місяця завершити процес формування своєї команди”, – сказав він.

Голова ОДА додав, що затвердження голів РДА на Хмельниччині відбуватиметься у два етапи: спочатку нових керівників призначатимуть у ті райони, в яких керують виконувачі обов’язки голів РДА або заступники.

“Моє завдання створювати умови, показувати напрямок, заставляти всіх працювати, а не зробити роботу за всіх”, – пояснив Загородний.

Як писав НГП, 6 березня 2015 року Президент Петро Порошенко призначив  Михайла Загородного головою Хмельницької облдержадміністрації.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 43

 1. Взагалі то, пан Михайло вже давно повинен був мати “свою команду”, а не лише зараз її формувати.

  • Він діє згідно з ЗАКОНОДАВСТВОМ УКРАЇНИ !!!! А КОМАНДА ДУМАЮ- ДАВНО СФОРМОВАНА І ЧЕКАЄ НАКАЗУ ДІЙСНО ПРАЦЮВАТИ А НЕ ЗАЙМАТИСЯ ОКОЗАМИЛЮВАННЯМ !!!

 2. І як там щодо відділення бізнесу від влади?

 3. Дождались! Не рано ли писать Стебель, а не Стебло? Карьера очень быстро оборвалась.У нее все попереду! Гнать нужно Берна дина, тупее человека не встречал,тупой клоун,ставленик Прусь. Не знаю учились или на лавочке сидели вместе,но это полный бред.Чем быстрее,тем лучше! Леся знаток в каждой сфере!К большому сожалению так и не поняла где она находится! А ТЕМ БОЛЕЕ ЧТО ДЕЛАЕТ.

  • ВСЕ ВОНА ДОБРЕ РОЗУМІЛА!!! Особливо тоді коли підставляла людей !!! і до пана президента підходила та говорила що 12 разів Їздила в зону АТО ….. (за словами ГАЛИНИ Гулко)!!!! ТЕПЕР ЛЕСЯ ВАСИЛІВНА ХОЧЕ БУТИ ДИРЕКТОРОМ УЧИЛИЩА АБО ШКОЛИ ЩОНАЙМЕНШЕ!!! більше ніж впевнені що ця “пані” без посади не залишиться ! БЕЗ МИЛА В ОДНЕ ІНТИМНЕ МІСЦЕ ЗАЛІЗЕ !!!

 4. до Гладуняка на прийом ходив півроку, не попав, до Гавчука – місяць, до Ядухи без варіантів, до Пруса через охорону і помічників. До Симчишина з першого разу і поміг.

  • Аналогічно в мене, лише в Симчишина міг добитись правди, а 4 роки бігав по різним інстанціям… ну подивимось як цей губернатор заспіває

  • Офігєнно, а я до Симчишина на прийом добивався із грудня місяця, спочатку – погодив дату та час прийому, але потім очевидно суфльори нашептали , що мої інтереси пересікаються із інтересами одного із свободівців і відповідно тупими відмазками мене футболили весь час

   • Перевізник жорстко забрехався.
    Та нема в Симчишина дати і часу прийому.
    Нема запису на прийом.
    Просто люди приходять і йдуть на прийом в любий день, в любий час.

  • А може варто було самому ХОЧ ЩОСЬ зробити, а не лазити просити. Хлопці без ніг з війни повертаються і нічого ні в кого не просять, хоч МАЮТЬ МОРАЛЬНЕ ПРАВО. а такі як ви тільки і вміють – плазувати,просити, вічно усім бути невдоволеним.бридко

 5. Не встиг прийти на посаду чоловік,а всі вже все знають.Ще в кабінет не зайшов,з людьми не поговорив,а вони вже строчать.Заспокойтеся! Молодий,розумний,енергійний,сімейний.що ще вам потрібно? ДАЙТЕ ПРАЦЮВАТИ! Більше нічого не потрібно!

 6. отака х..йня, малята.
  чувак півроку тягнув роботу за двох. зиму область пережила тихо і спокійно. все добре убло, а тут бац і нікому не потрібен. дальше квоти, дальше все близькістю до тіла. все лишилося як було.

 7. Була колись Леся хорошою дитиною.А з роками стала хитро підлабузнецею.всім потрібно знати куда вона їздить.Для чого? Вже ширша! Ніж довша! Роботу не робила!вирішувала свої проблеми і своєї родини!Всіх повпихивала на роботу? Мабуть не встигла!Навіть Берна цькування зі своєю скупість відпочиває в порівнянні з Леською! Жах!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.