Чемерівчанам допомагають благодійники з Нідерландів

15 квітня Чемерівці зустрічали поважних гостей із зарубіжжя. Директор благодійної організації «Карітас» у Голандії Ян Пілкес разом зі своїми помічниками привезли у Чемерівці гуманітарну допомогу. Гості завітали до району на запрошення о. Василя Демчишина, священика УГКЦ, голови благодійного фонду смт. Чемерівці, який майже два роки співпрацює з ними.
До речі, Ян Пілкес займається благодійництвом вже 25 років. Спочатку доставляв гуманітарку до Польщі, з 1991 року – в Україну. Вантажі привозять досить різні, переважно для медичних та навчальних закладів. Зокрема, медичне і шкільне приладдя, меблі, іграшки та багато іншого. Саме такий вантаж, а також допомогу для воїнів АТО, привезли з Нідерландів в Чемерівці.

На завершення зустрічі керівництво району та очільники місцевих галузей освіти і медицини обмінялися думками із іноземцями щодо переліку необхідної гуманітарної допомоги надалі. Налагодження  тісної співпраці з голандськими благодійниками допоможе зміцнити матеріально-технічну базу медицини и освіти району.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.