У Хмельницькому підприємці презентували Нову економічну політику

Підприємці Хмельниччини створили громадське об’єднання «Нова економічна політика». Своєю метою визначили реформування економіки нашого краю і запровадження низки благодійних програм.

Про це вони заявили сьогодні під час презентації у Хмельницькому.

Нова ініціатива була створена 23 березня цього року. В неї наразі входять 28 підприємців з 13 районів  Хмельницькій області. Всі вони займаються виробництвом товарів.

Сьогоднішню презентацію проводили 6 з них: Олександр Співак (Старокостянтинів), Володимир Юр’єв (Кам’янець – Подільський), Сергій Іващук (Білогір’я), Василь Міракін (Хмельницький), Володимир Постовий (Кам’янець – Подільський) та Олег Демчук (Нова Ушиця).

Бізнесмени заявили про такі напрямки своєї діяльності:

 • Впровадити в області імпортозаміщення;
 • Надати місцевим виробникам допомогу в залученні інвестицій, можливість безкоштовного стажування в Європі і т. п;
 • Консультувати місцеву владу щодо співпраці з благодійними фондами, котрі можуть надавати благодійну фінансову підтримку;
 • Створити в області привабливу туристичну мережу на базі кількох історично значимих об’єктів;
 • Фінансово підтримувати науку та освіту, допомагати соціально незахищеним верствам населення;
 • Навчити органи влади працювати так само ефективно, як це роблять успішні підприємці.

  Учасники НЕПу запевнили що ніякою політикою займатись не будуть. Не збираються і обирати собі керівника. За їх словами, всі члени об’єднання рівні між собою, а секретар Олег Демчук займається лише організаційними питаннями.

НЕП проводить свої збори 23 числа кожного місяця і запрошує на них всіх охочих підприємців-виробників. Найближче зібрання буде присвячено стандартизації продукції для експорту у Європу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. а Міракін там яким макаром? він же голова обласного Удару
  чи світиться всюди…?

 2. Вже давно потрібно було об’єднатись підприємцям в області! Успіху Вам!

  • В області 6 підприємців?Михайло Васильович,без образ але кому і в чому успіхів?

 3. ОтакоЇ….а чи це не той Міракін, що то ударівець, то про якусь капусту проповідує.Бачили вже всі як Удар в Києві “підприємствує” на Осокорках. Капуста і рейдерство-нова економічна політика.

 4. Олег Демчук, це зрозуміло, серйозна людина.Інші маловідомі і незрозумілі,Але навіщо цей популізм про діяльність без політики ,адже Василь Міракін сам на поділля центр заявив що він і політик і громадський діяч і капустяний експерт і щось там ще.Так як можна розуміти “аполітичність” цієї спільноти та присутність серед активістів голови обласної організації партії УДАР,чи НГП вважає своїх читачів взагалі недалекими?

 5. Наталі, кожен відомий в своїй місцевості… так до прикладу, Керівники ПАТ “Гіпсовик”, “Старокостянтинів цукор”, “Перлина Поділля”, “Кристал”, “Мамин хліб” ітд …хто місцевий, той знає ці підприємтсва. І кожен з них має тверду позицію… активні громадські діячі. Організація не є політичною, адже, не ставить обмеження для вступу людині з політичною історією.чи приналежністю хай ти удар чи ти батьківщина, чи ти ще хтось…бо саме тоді б це вважалося політичним прийомом, тому з певненістю можу сказати, що тут дійсно громадський рух… а стереотипами як інші Я не живу…що все лише або для політики робиться…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.