Нацрада з питань телебачення і радіомовлення змінила свого представника у Хмельницькій області

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення з другої спроби визначилася зі своїм представником у Хмельницькій області – нею стала журналістка з Кам’янця-Подільського Олена Гавінська.

Таке рішення було ухвалене сьогодні за рельзультатами конкурсного відбору.

Претендували на посаду 8 кандидатів, з них четверо від Хмельницької області: екс-керівниця секретаріату представника Національної ради у Хмельницькій області Олена Гавінська, генеральний директор “33 каналу” (Хмельницький) Ігор Мельничук, секретар Волочиської міської ради Аліна Коваль і голова Хмельницької обласної громадської організації “Комітет моніторингу діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування” Олесь Вітряний.

Ігор Мельничук мав листи підтримки від влади Хмельниччини.

“Конкурс складався з двох частин. Перша – це письмова, коли витягуєш білет з п’ятьма питаннями і даєш письмову відповідь. Друга – це співбесіда. Думав, що більш складнішою буде форма співбесіди, але членів комісії цікавила лише мотиви, чому ми йдемо. Взагалі-то, представником нацради стає людина, якій сама ж Рада довіряє”, – розповів НГП пан Вітряний.

Нагадаємо, що наприкінці березня 2015 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення не змогла призначити представника у Хмельницькій області через недостатню кількість голосів за кандидатів. Тоді балотувалося лише двоє претендентів: діючий представник Нацради Анатолій Пенкальський і переселенка з Криму, колишній директор департаменту Ялтинської міської ради Людмила Сиворотка.

Пан Пенкальський мав листи підтримки від ОДА, облради, Концерну РРТ.

У результаті рейтингового голосування кандидатура Анатолія Пенкальського набрала три голоси, Людмили Сиворотки – чотири. Під час голосування за призначення пані Сиворотки за це рішення проголосували четверо членів (необхідно мінімум п’ять голосів). Відтак, рішення не прийнято, тому Нацрада оголосила повторний конкурс на посаду представника в Хмельницькій області.

Довідка НГП. Представники Нацради в регіонах – це саме ті люди, які контролюють виконання ліцензійних умов і вимог закону місцевими і регіональними мовниками та провайдерами, проводять їхні перевірки, доносять до відома ліцензіатів рішення регуляторного органу.

Представники Нацради в областях обираються на чотири роки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР— ЗВУЧИТЬ ГОРДО …. ХОЧА ЯК ПРИДИВИТИСЯ ДОБРЕ —–СРАКОЛИЗ КОЛІЩАКА ТА КОЛЬГОФЕРІВ …. ЯКЩО РОЗІБРАТИСЯ В ПОЛІТИЦІ 33 КАНАЛУ …. ЗРАЗУ СТАЄ ЯСНО ЧИЙ КАНАЛ —-ТОГО І ХВАЛЯТЬ … НЕ ЗРОЗУМІЛО ТІЛЬКИ НАВІЩО ТАКІ ТЕЛЕКАНАЛИ . ЯКІ НАВІТЬ ДИВИТИСЯ ГИДКО …. ТО ДТА КРУТЯТЬ.. ТО ЦЕРКВУ… ТО ПІАРЯТЬ СВОЇХ ХАЗЯІВ…. БІЛЬШЕ НІЧОГО..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.