На Хмельниччині можуть з’явитися 52 об’єднані територіальні громади

У Хмельницькій області планують створити 52 об’єднані територіальні громади.

Про це йшлося на спільному засіданні колегії ОДА та обласної робочої групи з розробки проекту перспективного плану формування територій громад Хмельницької області, що проходило у середу.

За словами заступника голови Хмельницької ОДА Володимира Кальніченка, планується створення 13 міських громад, які об`єднують території міст та прилеглих до міст сільських рад, та 39 селищних та сільських об`єднаних громад.

З метою забезпечення доступності отримання населенням адміністративних та соціальних послуг, враховуючи існуючі трудові потоки і працевлаштування громадян, навчання дітей у закладах освіти, транспортне сполучення, побажання та наміри сільських громад передбачено зміну меж таких районів: Волочиського, Деражнянського, Дунаєвецького, Ізяславського, Славутського, Теофіпольського, Чемеровецького, Хмельницького, від яких відійдуть, або до яких будуть приєднані території сільських рад інших районів.

«При підготовці проекту робоча група враховувала та аналізувала пропозиції, які надходили від громадян. Та не всі вони були прийняті, майже половину довелось відкинути і повернути на доопрацювання. Необхідно визнати, що розробка проекту проходила дуже складно. Навіть на сьогодні ще немає остаточних рішень щодо деяких об`єднаних громад», – сказав Кальніченко.

Водночас голова Хмельницької облдержадміністрації Михайло Загородний запевнив, що силоміць укрупнювати громади ніхто не буде, проте, не об`єднуючись, вони втрачають багато переваг.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. Силоміць ми обєднувати не будем, але громади дуже втратять….

  Да втратять ті хто обєднається – час покаже …. ось в країні майже оголошений дефолт а вони реформи роблять. Дадуть Вам бабла доженуть і ще раз дадуть….. вже дали…. і обіцяли розширені повноваження потім великі бюджети та надходження по податках! КИНУЛИ практика є, і повірте мені кинуть і цього разу, а потім почухають голову, бо знову зробили по “молдавські”

 2. 100%

 3. Наша влада не рятує країну а валить!! і це дійсно страшно!!!

 4. Ми за!!! Протти тільки чиновники, бо не хочуть реально працювати, а тіільки хаббарі брати.

  • Не люди Красиліва за, бо кожен розуміє що взяти на свою голову Красилову бідні і голі зруйновані села з розбитими дорогами та поломаними стовпами і горою сміття …і т.д.
   а Ваша жадність і тупість ЗА! (працівників міської ради)
   ОЙ! вибачте – забув про головного РЕХФОРДИКТАТОРА Островську – це перший реформатор у який хоче цієї реформи …. Всі інші мусять так казати бо так їм приказали (навязали) а другі мовчать як риба бо бояться…
   іншим байдуже думають що так дійсно буде краще…..
   БАРДАК!!

 5. яцковський в чемеровцях нуль.злодюга.павлишина регионалка дружбанка гереги (710 чл.парт.регионал в чемеровцях .в 2013 р.заслуга павлишинки).майдан чемеровець звинувачуэ цю дамочку не даремно.небесна сотня не пробачить павлишину.суд буде з часом Загородний взяв в т.зв.реформатори вбивцю.

 6. люстративного процесу не було а реформу запустили?чмошники!

 7. Морочать нам голови цими реХформами!!!!Нема порядку в цих межах територ.громад-БУДЕ в нових???ПЕРЕСТАВТЕ ДОДАНКИ – СУМА ТА САМА! Укрупняли радгоспи.Розбарабанили заводи фабрики.Порозтягали землю.Задумали таке чого людям не треба.Де робота?Зарплата?Впевнення що молодь матиме роботу а не алкоголь-наркотики !!!Де планування ЗАЙНЯТОСТИ?????? Брати в руки зброю?

 8. Островська Павлишина Яцковський …не пройшли громадську процедуру очищення.Старе корумповане обличчя як баранчика кожного з нас кудись хоче …!Блювота…

  • Да! фонтан у центрі Красилова за 1 мільйон 200 тис. грн. та памятник за 120 тис грн. це смішно чути.. Наприклад я сам працюю на заводі де замовляли цей памятник , так в нас говорять що він максимум 50 тисяч коштує…. а різницю замилили… а про фонтан за такі гроші це просто розумній людині і в голову не ляже!! У мене питання а чому свободі, громаді не перевірити це???? Мало того подивіться на памятник він зовсім не такий як на проекті!!! Нас знову розвели і кинули, а потім пішли вище…….

 9. Сколько специалистов с европейской практикой…берут на реформы старых идиотов чтобы строить европейскую демократию?.Яцковский-Павлишина должны быть на обочине реформ.Но нетужки…они лучшие..за дипломированую натасканую молодую и думающую молодежь практикувавшуюся за бугром.Рабы должны быть в Украине и работать на загородних-герег-порошенков.Кто при власти ? Они ! Кого в реформаторы?Своих !Старые и провереные кадры-не новые-от которых можно ждать чего-то неподконтрольного.

  • Влада сама себе зідає! Податками, цінами на газ, з корупцією, та ставленням до простого люду, і т.д. Скоро іі настане кінець. Дуже скоро. Трипіщіть яцковські павлишині островські гвоздеві……. Старі корупціонерів гнати з влади! Зброю до рук.

 10. СОЗДАВАЙТЕ РАБОЧИЕ МЕСТА СВОЛОЧИ ! В СЕЛЕ – РАЙОНЕ НЕТ РАБОТЫ.ИДЕТ ДЕГРАДАЦИЯ ПОЛНАЯ.ГДЕ ПЛАНЫ ПО ТАКОМУ ВОПРОСУ?

 11. павлишина удрала с чемеровцов Майдан готовил люстрацию! Она влезла в семю загороднех! подлезла под Загороднего! уже в ода

 12. вірно Павлишину під люстрацію. Нехай не ховається за спиною З.

 13. Чемерівці знають цю №скромницю№! Ужас яка нагла. добилася свого через Загороднього

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.