ДАБІ: хмельницьким будівельникам розв’язали руки

З початку року до Хмельницького зачастили перевіряючі зі столиці. Побував тут і перший заступник голови Держархбудінспекції України Сергій Драч, який зустрівся з місцевими будівельниками та проектантами. Розмова тоді вийшла гострою, але конструктивною.

Головною претензією забудовників до службовців Інспекції були численні відмови у реєстрації дозвільних документів. Передусім, це стосувалось декларацій на будівництво та введення споруд в експлуатацію. Серед тих, хто неодноразово отримував негативну відповідь була й асоціація «Регіональне Будівництво Хмельниччини».

Нагадаємо, що це підприємство будує 120-квартирний житловий комплекс на вулиці Озерній, 6/2а у Хмельницькому. Забудовники обіцяють, що житло там можна буде придбати за різними соціальними програмами. В тому числі за програмами молодіжного кредитування, доступного житла, житла для багатодітних сімей, учасників АТО тощо.

Хмельницькі забудови. Фото з соцмереж

Хмельницькі забудови. Фото з соцмереж

Президент асоціації Володимир Гризовський звернув увагу на той факт, що підприємство тричі отримувало відмову у реєстрації декларації на другу чергу будівництва будинку на вулиці Озерній.

Керівник ДАБІ відзначив, що Хмельницьке управління архбудінспекції незабаром буде укріплене свіжими кадрами, які зможуть не лише налагодити фахову роботу, але й надати будівельникам вичерпні консультації  по заповненню дозвільної документації.

І дійсно вже незабаром на Хмельниччині висадився потужний «десант» фахівців з Вінниці та Києва. Вони, зокрема,  тепер працюють і в ЦНАПі (м. Хмельницький, вул. Соборна, 16), де консультують громадян.

Саме завдяки таким консультаціям та правильному заповненню декларації щодо будівництва на вулиці Озерній цей документ 8 травня був зареєстрований. Тобто тепер вже ніщо не заважає розпочати будівельні роботи по зведенню другої черги житлового комплексу. Це буде десятиповерхова споруда на 39 квартир загальною площею 2,3 тис. кв. метрів.

Сергій Драч вважає, що цей приклад є показовим.

«Нове керівництво Управління ДАБІ у Хмельницькій області на чолі з виконуючим обов’язки Сергієм Шостацьким  зробило висновки з помилок своїх попередників та здійснило низку важливих кроків, щоб налагодити якісну роботу.Сталося це в тому числі завдяки пильному контролю з  боку центрального апарату та кадровій підтримці інших регіонів», – підкреслив перший заступник голови Держархбудінспекції України.

Він нагадав, що кожен громадянин сьогодні може звернутись до ЦНАПу за консультаціями з питань оформлення дозвільної документації на будівництво.

«Також діє контактний центр ДАБІ, звернутись до якого можна щоденно з 8 до 19:00 (крім вихідних) за номером телефону 0 800 210 011. Його завдання сконтактувати громадянина зі спеціалістами інспекції заради максимально швидкого вирішення проблеми. Є можливість написати персонально до кожного керівника регіональної інспекції або ж до керівництва ДАБІ за допомогою системи електронних звернень на сайті Інспекції. Така відкритість до спілкування з громадянами допоможе вчасно отримати тривожний сигнал про недоліки в роботі та ефективно на нього відреагувати», – повідомив Сергій Драч.

Він запевнив, що Хмельницьке Управління Держархбудінспекції й далі залишається під пильним контролем столичного керівництва і це є запорукою позитивних змін в його роботі.

Катерина Бондар.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Потужний десан переріс потужних місцевих , і походу Драч в долі. Як діяв офіс у готелі так і діє ,такса до 3дол. за 1м2

  2. Імітуют боротьбу з корупцією, а самі її сіют. якби боролись з корупцією то давно б той архконтроль закрили б, всі в курсі шо там робиться, а ці пере віряючі роблят вигляд шо нічого не знают.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.