Олуйко: у центрах надання адміністративних послуг знайшли корупцію

Сьогодні голова обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Віталій Олуйко заявив про корупційні схеми в Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП).

«Держава надає адміністративні послуги безкоштовно. Але наданню адмінпослуги передує супутня послуга. Наприклад, земельна експертиза. Супутні послуги не надаються державою. Людина має йти до приватного підприємця. І тут з’являється корупційний протекціонізм. Територіальне відділення Антимонопольного комітету України лише за два останніх роки порушило 34 справи, коли чиновники ЦНАПів (а раніше органів влади) нав’язували послуги тієї структурі, з якої мали відкат або інші дивіденди», – розповів він на засіданні колегії облдержадміністрації.

Щоб подолати це явище, посадовець запропонував вивісити в ЦНАПах перелік місць, де громадяни зможуть отримати супутні послуги, з адресами та телефонами. Списки мають розташовуватись в добре освітлених загальнодоступних місцях.

Довідка НГП. У Хмельницькій області сьогодні діє 26 центрів надання адміністративних послуг. Один ЦНАП приблизно розрахований на 50 тис. жителів регіону.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Ця мразь нехай розкаже скільки його працівників за корупцію засудили. І це ж він їх здав ментам бо з ним хабарами не поділилися.

  • Хай спочатку надасть відповіді:
   1. За чиї кошти він зі своєю співробітницею кілька років назад, вже працюючи на цій посаді, їздив на Балкани на “семінар”?
   2. За яку вартість 1-го метра квадратного загальної площі будівлі він, коли був ще депутатом Верховної Ради, хотів “прихватизувати” бувший Будинок офіцерів в центрі міста? (відповідаю за нього – за 107 грн, тоді як середньорегіональна вартість тоді була в 10 разів більша)?

 2. Не там шукаешь Олуйко, в себе розберись з фахівцями, які за відповідну плату не пишуть в актах порушення.Да і взагалі що ваша контора доброго зробила, такого суттєвого?

 3. тупий піар, ффффуууууу.

 4. такі корупційні схеми це всюди. прийшов подати безкоштовну декларацію на будівництво. кажуть щоб ішов до підприємця і зробив якусь експертизу. експертизу надрукували без виїзду чи якогось обстеження і мінімум 3000 грн.

 5. анонимный штатный коментатор на сайте, в какую публикацию не зайдеш везде всех грязью поливает.

 6. Чому лише Олуйко піднімає ці питання, чому мовчить міліція, прокуратура, ті хто контролює надання адміністративних послуг?

 7. Всі задрали, немає порядку. Якби я став губернатором, заставив би всіх працювати.

 8. Та то не в центрах корупція, то в законодавстві, треба змінювати і спрощувати закони як в Польщі.

 9. А ЧОМУ НЕ НАЗИВАЮТЬСЯ КОНКРЕТНІ ОСОБИ, МІСЦЕ ЇХ ПРОЖИВАННЯ, ЯКЕ ПОКАРАННЯ ВОНИ ПОНЕСЛИ? БЕЗ ТАКИХ ДАНИХ ПОДАНА ІНФОРМАЦІЯ Є ПРОСТОЮ ВИГАДКОЮ.

 10. Пенюшкевич дал денег на квартиры Даны люку и Туровьцу,кто за это ответит,почему они не в рад Майдану,пусть выступят расскажут за какие заслуги они все это получили,а другие ничего не имеют.Алим чего замолчал?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.