Соціальна ініціатива екс-“регіоналки” Кольгофер зробила її заручницею житлових “схем”

Сьогодні на сесії Хмельницької міської ради депутат (обралася від Партії регіонів) і бізнесемен за сумісництвом Оксана Кольгофер виступила з ініціативою включити до порядку денного питання про зменшення вартості проїзду у громадському транспорті міста.

Основний їх месидж полягав у тому, шо хмельницькі тарифи – одні з найвищих в Україні, а тому потребують перегляду. Вона пропонувала проїзд у маршрутках зменшити з 3,5 грн – до 3 грн.

Однак депутатська пропозиція не знайшла достатньої підтримки і, відповідно, не була включена до порядку денного.

На противагу заяві Кольгофер публічній гласності була озвучена не менш цікава і злободенна інформація. Виявляється, центральний підземний перехід Хмельницького (перетин вулиць Кам’янецька-Подільська), що знаходиться в оренді колишньої “регіоналки”, копійки сплачує бюджету Хмельницького, за те чималі прибутки одержує від суборенди приватним підприємцям.

“В бюджет платять 16 гривень за квадратний метр, а здають по 20 доларів. За цю різницю в місті можна було б запустити не один соціальний маршрут або придбати тролейбус… Не від цих людей шукаємо справедливість”, – заявив в.о мера, секретар ради Костянтин Чернилевський.

На що Оксана Кольгофер відреагувала реплікою: “Обов’язково переглянемо (орендні ставки – НГП)“.

Крім цього, начальник управління комунального майна міськради, депутат Володимир Івашко закинув пані Кольгофер непрозору купівлю приміщення на вулиці Проскурівська, 1 (колишня адреса 13 поштового відділення, що біля “Дитячого світу” – НГП).

“Це приміщення зазначалося в переліку об’єктів, котрі не підлягають приватизації. І що зробили? Депутатам “викручували пальці”… За квадратний метр приміщення на вулиці Проскурівська, 1 заплачено тисячу доларів”, – сказав комунальник.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 25

 1. “Крім цього, начальник управління комунального майна міськради, депутат Володимир Івашко закинув пані Кольгофер непрозору купівлю приміщення на вулиці Проскурівська, 1 (колишня адреса 13 поштового відділення, що біля “Дитячого світу” – НГП).
  “Це приміщення зазначалося в переліку об’єктів, котрі не підлягають приватизації. І що зробили? Депутатам “викручували пальці”… За квадратний метр приміщення на вулиці Проскурівська, 1 заплачено тисячу доларів”, – сказав комунальник.” – А кому пальці крутили?

  • Івашко себе виправдовує, чому НГП не пише, де він працює
   То ж він їй продавав це приміщення

 2. “Падло на падлі їде і падлом підганяє”. Нічого особистого лишень полеміка політичної ситуації.

 3. підніміть результати голосування за приміщення на Проскурівській, 1 для Кольгоферів і сина Ядухи. Чернилевський і Івашко голосували за, вся Батьківщина голосувала за. подивіться хто підписав договір з Кольгоферами на оренду підземки. Мельник, а рішення прийняв виконком. просто тоді Чернилевський Івашко, Мельник були друзями з Ядухою і Кольгофер, а зараз перед виборами розігрують спектакль. самопоміч.

 4. За Кольгофер сидить Мандзій-сука через якого в нас такі тарифи на перевезення…
  Він також комусь шось викручує?
  То кажіть, бо це корупція, де ти ради майданів, самооборони?

 5. Така вакханалыя буде продовжуватись до тих пір, поки Хмельничани не зрозуміють, що обирати таких “бізнесвумен та бізнесменів” до рад усіх рівнів не варто. Адже купивши своїх виборців (кого за гречку, кого за привітання на день народження чи до якогось свята,кого ще якісь блага особистої вартості) вони потім напрацьовують тіж витрачені кошти на привілеях для свого бізнесу. Бо буде як у класика: “Куме! А чия то земля по якій ми їдемо? Моя -каже кум! Куме! А ота за горбком -чия? І та -моя, каже кум”. Так і з бізнесом у Хмельницькому, і з базарами (тоб – то чиї вони) хоча земля належить усій громаді міста.Так і з транспортом сам собі замовник, сам собі встановлюю ціни на перевезення.

 6. Чернилівський з Кольгоферами і іншими вже приватизували все місто, почали роздавати рекреаційні зони і зелені насадження. Річку загадали, а тепер забудовують

  • Ну не треба все в купу! Люди добре знають хто є хто. Хто стояв на майдані, як Чернилевський, а хто навпаки. Не намагайтесь поєднувати непоєднуване. Хай кожен сам відповідає за свої справи. А ми виборці маємо бути принциповими і не куплятись за гречку і не обирати тих, хто свою кампанію будує на бруді про інших. Кожен має розказати що він зробив для громади, обов”язково чесно розказати, що зробив для себе ососбисто і розказати як має покращити життя міста в найближчому майбутньому.

   • я Чернилевського на майдані не бачив, не було його біля СБУ. може прийшов 2-3 рази для піару

    • Чернилевський був на майдані весь час. Палатка Батьківщини появилась однією з перших. Він там був завжди. Шо правда то правда.

     • Тобто рукавичка
      Синяк, Кабан та Лисий

     • На щось розумне сказати не має мозгів? Є в тебе одна звивина яка може тільки ображати і обзивати.

 7. Тупа Мальвина! Фу!

 8. Якщо забрати з міської влади Нестерука і Давиденка, ще Черевченко, місту гаплик. Це очевидно і зрозуміло.
  на Чернілевського нема чого нарікати, він не мер і ніколи ним не буде.
  він секретар ради, його завдання папери на сесію носити.
  мені вся ця історія нагадує фільм про и.о.царя Буншу

  • а для чого тоді тих двох призначали?
   Чому секретаря не замінять?
   А ті троє вже так приросли до своїх крісел, що не вирвеш…

 9. Чернилевський влаштовуе депутатiв. Вони дерибанять а з ним дiлаяться. Того й не мiняють . Ще й на мера всунуть.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.