Київський суд зобов’язав знести недобудований павільйон на зупинці ТРЦ “Оазис” у Хмельницькому

Постановою Вищого господарського суду України залишено в силі рішення господарського суду Хмельницької області, яким задоволено позов прокуратури міста Хмельницького в інтересах держави в особі міської ради щодо визнання недійсним договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди біля ТРЦ “Оазис”.

За інформацією прокурора міста Олександра Базана, наприкінці 2012 року між управлінням торгівлі виконкому міськради та фізичною особою-підприємцем укладено договір про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення павільйону під магазин для торгівлі продовольчими товарами площею 30 кв. метрів на земельній ділянці біля транспортної  зупинки «Оазис».

Oazis-1

Як з’ясувалось, цей договір було укладено з порушенням законодавства, оскільки за вказаною угодою сторонами приховано фактично відносини оренди земельної ділянки комунальної власності, на якій уже встановлено металевий каркас для магазину.

Укладення таких відносин вимагає відповідного рішення власника землі – міської ради та проведення аукціону, яких не було.

Зазначені порушення слугували підставою для прокурорського втручання та оскарження договору особистого строкового сервітуту.

Наразі, за рішенням суду касаційної інстанції, фізична особа-підприємець зобов’язана звільнити 0,003 га землі, на якій планувалось незаконне розміщення торгівельного павільйону.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Очень хорошо, что уберут это сооружение. Оно очень портит вид.

  2. Дуже хотілось би почути А хто пiдписував дозвiл

  3. чиновники підписують та беруть за це великі гроші — страждають прості люди…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.