Земельні рішення, прийняті з початку 2015 року у Хмельницькому, незаконні – мерія

Усі земельні рішення, прийняті з початку 2015 року Хмельницькою міською радою, є незаконними.

Про це “Незалежному громадському порталу” заявив заступник міського голови Андрій Капура.

Він аргументував це тим, що до сьогодні в місті не було затверджено детального плану території Хмельницького. А будь-які рішення, що стосуються виділення земельних ділянок громадянам, є грубим порушенням статті 24 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”.

“Якщо місто немає детального плану території, заборонено видавати земельні ділянки під будівництво. Про це чітко говорить закон про регулювання містобудівної діяльності. Тобто з 1 січня 2015 року ми діяємо незаконно, виділяючи земельні ділянки”, – наголосив Капура.

Untitled-1

Водночас, 27 травня на черговій сесії Хмельницької міської ради депутати проголосували за розробку детального плану території центральної частини Хмельницького. Сюди потрапили вулиці Кам’янецька, Маршала Рибалки, Зарічанська, Старокостянтинівське шосе, залізничний перегін Хмельницький-Гречани.

Розробкою має зайнятися Український державний науково-дослідний інститут проектування міст “Діпромісто”. Орієнтовна вартість плану становить 350 тис. грн.

За словами заступника міського голови Андрія Капури, влада розраховує, що протягом трьох місяців (до осені), буде розроблений детальний план території центральної частини Хмельницького. Далі мерія має намір виготовити аналогічні плани всіх мікрорайонів обланого центру.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 26

 1. Рішення приймались депутатами, тому депутати повинні прокоментувати і звітувати перед виборцями на предмет незаконного прийняття рішень на сесіяз міської ради до осені.

 2. Просто до осені треба встигнути більше нахапати, ой отжать у Хмельничан. Бо восени більшість з тих хто приймає такі рішення вже не зможе щось зробити.

 3. Чернилевський розвів бардак і беззаконня. ще півроку такого мера і в мітсі буде колапс. люди в шоці

  • Город хороший, чистенький, все работает. Зачем вы так. Цените то , что имеете и усилия людей, которые обеспечивают хорошую и комфортную жизнь в Хмельницке. Неблагодарность очень плохое дело.

 4. Чернилевському звалилось велике господарство на плечі. Справляється. Молодець.

 5. Копура що в мери збирається чи з Манзієм крутиться?

 6. в місті не можна вирішити жодної проблеми. і півроку хожу і нуль.

 7. Якщо рішення незаконні ініціюйте питання про їх скасування! Ви ж влада! Потрібно не піаритись та заробляти а роботу робити! Незаконні рішення скасовуються судом тож вперед пишіть позову!

 8. Якщо рішення незаконні то ініціюйте питання про їх скасування! Ви ж міська влада! А то землю дерибанить, а людям які учасниками АТО землі немає!

  • так вони ж за них голосують. це гра така, розвод на лоха. колективна відповідальність називається. місто розбазарюють, ще три місяці до виборів і буде інша влада в місті, до рвуть все що бачать

   • Зараз це модно говорити, що всі дерибанать. Сусід дерибанить в сусіда, спвробітник в співробітника. Таке воно життя. Мінятись треба всім.

  • Рішення прийняли на сесії щоб виправити ситуацію.

 9. блін читаю і диву дивуюся… рішення незаконні бо не було детального плану території – і ще дають витяг із Закону “Про регулювання містобудівної діяльності” в якому написано “.. у разі відсутності плану зонування АБО детального плану території…” а те шо план зонування території міста затверджували в 2011 році забули чи шо ??? (рішення 5-ї сесії від 30.03.2011 року №25 кому цікаво) про те що його відмінили не чув, громадські слухання робили, запрошували спілку архітекторів, одним словом.. “здесь помню а здесь не помню”.. клоуни )))

  • та це так, шоб учасникам АТО не давати землю…

   • якшо отримаєм то не скоро, так шо можна розслабитись і отримувати задоволення – отримав корешок – ви в черзі стопітсотий і складати їх в шухлядку

 10. на рахунок “”” Далі мерія має намір виготовити аналогічні плани всіх мікрорайонів обласного центру”” одне єдине питання, нє два – “1. для чого” ?? 2. фінансування ? для озерної плану детального планування вже не треба – їй вже Гаплик, саме з великої букви, гречани..раково..виставка..дубово.. забудовані на 95 % про книжківці лєзнево і ружичну не варто і піднімати питання..бавитись в популізм “а ми шас наведем порядки і законність” треба було раніше, це все несерйозно, таке відчуття шо нема комусь занятись якісним плануванням міста. як кажуть нема слів – одні емоції

 11. Якщо забрати з міської влади Нестерука і Давиденка, ще Черевченко, місту гаплик. Це очевидно і зрозуміло.
  на Чернілевського нема чого нарікати, він не мер і ніколи ним не буде.
  він секретар ради, його завдання папери на сесію носити.
  мені вся ця історія нагадує фільм про и.о.царя Буншу Івана Васильовича

  • “на Чернілевського нема чого нарікати, він не мер і ніколи ним не буде.” Да? А грабує місто зі своїми прихвостнями так, як три попередніх мера разом узяті. Але не забувайте, що Капуру поставив на посаду саме Чернилевський. Щоб через нього робити все рєшалово, так само як Приступа це робив через Дзюбу. Тому якщо Капура щось таке мутне каже, то це означає, що за тими заявами стоїть якась кримінальна схема, побудована Чернилевським, Скочелясом, Капурою.

 12. 2 га землі по вул.Старокостянтинівське шосе, 2/1-Н хапнув депутат Кіперман на свю фірму Діта. Куди дивиться прокурор ?.

  • по Старокостянтинівсьокому шосе, 2-1Н землю без аукціону надали комунальному підприємству “Хмельницькбудзамовник”, яке є власністю міської ради, от рішення сесії http://www.khmelnytsky.com/index.php?option=com_content&view=article&id=22460:64-q-q&catid=547:—-25062014 , а вже Хмельницькбудзамовник який на сьогодні не спроможний нічого будувати – віддав ділянку ПФ “Діта”, та сама ситуація по Молодіжній, там ділянку відали комунальному підприємству по зеленому будівництву і благоустрою міста. Отака фігня виходить – замість того щоб продавати землю через аукціон і наповнювати міський бюджет – депутати розбазарюють земельку на халяву комунальним підприємствам які віддають її приватним фірмам – і наповнюються вже бюджет не міський а сімейні бюджети чиновників і депутатів, а потім розказують шо на ремонт доріг нема грошей, на купівлю мед обладнання нема грошей, на ліки нема, ні на шо нема, на Озерній будують житло на територію Ліцею.. це взагалі ппц

 13. Кіперман землі на хапав по усьому Хмельницькому (вулиці Молодіжна, Старокостянтинівське та інші) ще й від сплати пайової участі уникає, він же депутат, йому ж можна! А що прокуратура? Вона ж не в курсі, тим паче що прокурору кавртирку організував у своєму будинку! А так результатом революції гідності склалась приказка “Поки холопи чубляться – жиди бабло товчуть”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.