Громади Хмельницького району не виявили бажання об’єднуватися з містом Хмельницький

Сільські ради Хмельницького району не виявили бажання об’єднуватися з містом Хмельницький, згідно з закону про добровільне об’єднання територіальних громад.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив перший заступник голови райдержадміністрації і голова районної робочої групи з підготовки проекту перспективного плану формування територій громад Сергій Ширяєв.

“Досі жодна сільська громада району не згодилася входити у межі Хмельницького. Сільські голови із застереженням ставляться до цього, пам’ятаючи негативні досвіди об’єднання з обласними центрами в Україні”, – зазначив він.

Натомість, за словами Ширяєва, у Хмельницькому районі може з’явитися 5 об’єднаних Територіальних громад: Лісогринівецька, Чорноострівська, Гвардійська, Малиницька, Копистинська.

“Всі взяли на озброєння закон про добровільне об’єднання територіальних громад. Також маємо з добровільністю поєднати спроможність. Тобто наскільки тергромади будуть фінансово незалежними і здатні утримувати соціальні об’єкти та спільні підприємства. Найслабшою з тергромад є Гвардійська, яка на 90% фінансово забезпечена. Решта чотири об’єднань – понад 100% мають власні надходження”, – сказав посадовець.

Ширяєв додав, що до Копистинської територіальної громади примакає село Богданівці Деражнянського району, яке надіслало підтверджуючі документи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. а шо, аналітична записка паяца Рохова не переконала сільські громади. Дивно, такий “спеціаліст” старався, щось десь списував, а ви такі невдячні

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.