Фірма Лабазюка по-джентельменськи віддячила тернополянам, програвши дорожний тендер на 5,6 млн. грн

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області за результатами тендера 20 травня уклала угоду з ТОВ “Техно-Буд-Центр” (Тернопіль) на поточний ремонт автомобільних доріг державного значення (влаштування поверхневої обробки покриття з застосуванням бітумної емульсії).

Загальна вартість робіт становить 5 млн. 598 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

До кінця 2015 року тернополяни мають провести ямковий ремонт доріг. Оплачує послуги – державний бюджет України.

Єдиним конкурентом виступило ПАТ “Хмельницьке ШБУ-56″, ціна якого була вищою на 7%.

Як писав НГП, у квітні цього року  ПАТ “Хмельницьке ШБУ-56″ виграло тендер на експлуатаційне утримання автомобільних доріг державного значення області (ямковий ремонт покриттів асфальтобетоном) загальною вартістю 5 млн. грн.

Тоді єдиним опонентом виступив тернопільський “Техно-Буд-Центр” (Тернопіль).

Довідка НГП. “Хмельницьке ШБУ-56″ очолює Максим Волосінчук. До червня 2013 року цим підприємством керував Мар’ян Зеленецький і воно на 98% належало депутату Хмельницької облради Івану Гладуняку.

У 2013 році Гладуняк продав “Хмельницьке ШБУ-56″ нардепу Сергію Лабазюку. Також Лабазюку належить “Аграрна компанія-2004″, яка активно бере участь у дорожніх тендерах.

Власником «Техно-Буд-Центр» значиться Григорій Процик. Раніше співвласником фірми разом із Проциком був Любомир Грегоращук, чий син Андрій Грегоращук є депутатом Тернопільської міськради від партії ВО «Свобода».

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. ну и що тут такого? люди переговорили от й домовились

  2. Що з цієї новини??? Щось я не розумію. НГП аби про що писати… Якби виграв Лабазюк, то зрозуміло би було мету, а так ніякої інформаційної складової..аби зайвий раз написати про нього яусь фігню…ну не цікаво,хлопці…

  3. новина повне фуфло

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.