На Хмельницький обласний кардіодиспансер чекає реорганізація?

Хмельницький обласний кардіологічний диспансер можуть перетворити на кардіохірургічний центр, а частину працівників перевести на інше місце роботи.

Про це “Незалежному громадському порталу” сказав член ради “Майдану” Кузьма Матвіюк.

“Я час від часу проходжу лікування в обласному кардіодиспансері. І там ходять розмови про те, що медичний заклад збираються реорганізувати або закрити. А на його місці створити міжобласний кардіохірургічний центр”, – сказав він.

Фото НГП

Фото НГП

Активіст зіслався на розмову з одним із хірургів, який розповів, що в інших регіонах при обласних кардіодиспансерах діють віддлення кардіохірургії, і це є частиною замкненого циклу з лікування серцево-судинних захворювань.

“Це було би логічно. Але витісняти Хмельницький обласний кардіологічний диспансер як лікувально-діагностичний медзаклад заради створення кардіохірургічного центру, є не розумно”, – наголосив пан Матвіюк.

Разом з тим, ради “Майдану” звернулася до директора департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Якова Цуглевича за роз’ясненнями щодо ситуації довкола обласного кардіодиспансеру.

11293308_908437412553302_255413115_o

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. зять главного врача в обл.б-це -центра кардиохирургии-Кланца.По новым законам ,он не имеет права работать в зав отделением в подчинении у родственника..Что неясно?Новый центр-другая едининица-вот и Кланца будет там главврачом.И все по закону.Не надо долго думать

  2. Какая то рада , какое то чмо из навоза вылезло , и еще вопоросы задает быдло……майданутое

  3. жиди хотять зробити для доці Суходолі окремий заклад.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.