Партнери Арбузова будують акумуляторний завод у Старокостянтинові без дозволів?

У Старокостянтинові будується акумуляторний завод, на зведення якого немає дозволу, а проекту будівництва нікому не показали.

Про це пише місцеве видання “Перша міська газета”.

У публікації зазначається, що 7 травня міському Будинку офіцерів відбулись громадські слухання за участю представників комунальних організації, фірми-забудовника та екологів.

За словами директора ТзОВ “Мегатекс Індастріал” Олександра Душенка, це буде дійсно європейське високотехнологічне підприємство, завдяки будівництву заводу Старокостянтинів отримає щомісячні надходження до міського бюджету в 450 тис.грн тільки з фонду оплати праці.

Натомість інформація фірми-забудовника викликала багато запитань. Помічник народного депутата, секретаря Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Остапа Єднака Світлана Сидоренко зауважила, що є явна суперечність між інформацією, яку офіційно надає міський голова на запит депутата, й інформацією, яку директор говорить людям.

“Ви сказали, проект на виході. Міський голова каже, що немає навіть дозволу на будівництво, ваші покази суперечать одне одному… Це не на виході проект, якщо ви навіть не порахували. З цього все починається. Проект будується, виходячи зі складності будівництва. У вас проект по третій складності будівництва, а треба по п`ятій”, – сказала вона.

Зрештою директор майбутнього підприємства визнав, що у нього на руках немає проекту: «У мене немає цього проекту роздрукованого в руках. Його ще роблять, як ви можете стверджувати, що він по третій складності?» – наголосив Душенко.

У дискусію втрутився головний інженер Київського проектного інституту Віктор Мартинюк.

«Кожне будівництво не може здійснюватися, якщо немає доз­волу на це будівництво. Проектна організація не приступить до роботи, щоб не робити документацію даремно. Вона повинна мати дозвіл на проектування і на будівництво. А у вас навпаки. Будь ласка, дайте відповідь. Як можна проектувати, не маючи дозволу? Яка проектна організація взялася за роботу?» – запитав у директора інженер.

Але Олександр Душенко так і не дав конкретної відповіді на ці елементарні питання фахового інженера, пише “Перша міська газета”.

За даними сайту “Старокостянтинів небайдужий”, у травні 2015 року в Старокостянтинові планується відкриття та запуск одного з найбільших заводів міста. За повідомленнями міської влади, це буде сучасний високотехнологічний завод, на якому планують виготовляти акумуляторні батареї.

Будівництво цього підприємства розпочалося 2014 року на вулиці Веснянське шосе, що в районі другого вокзалу. Власником є ТОВ «Мегатекс Індастріал», яке 30 листопада 2012 року придбало на аукціоні земельну ділянку “для будівництва промислового об’єкту” площею 39930 м. кв. вартістю 706814 грн.

ТОВ «Мегатекс Індастріал» є дочірнім підприємством ТОВ «Мегатекс», яке знаходиться у місті Костянтинівка Донецької області. Засновником обох компаній є Юрій Шапран, депутат Донецької обласної ради від Партії регіонів.

megamax

 

megamax2

 

shapran

За даними сайту ОРД, Юрій Шапран є партнером колишнього першого віце-прем’єра команди Януковича Сергія Арбузова.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Мельничук, ти шо твориш?

  2. МЕЛЬНИЧУК ТУДИ ЗІБРАВСЯ ДИРЕКТОРОМ,,,БО НА ЦИХ ВИБОРАХ ПРОЛІТАЄ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.