У Хмельницькому тепер курсує мистецький тролейбус

Завдяки фестивалю “Республіка” у Хмельницькому розмалювали один з найстаріших тролейбусів парку. Сьогодні машина вперше після оновлення виїхала на маршрут. В подальшому розмальований тролейбус їздитиме по черзі на всіх маршрутах міста.

За пересуваннями тролейбуса по місту можна стежити онлайн на сайті http://our.km.ua/ На тролейбусі встановили GPS-трекер.

1

На урочистому запуску тролейбуса в салоні грали діджеї: ініціатор та організатор фестивалю “Республіка” Андрій Зоін та соліст гурту “Моторолла” Сергій Присяжний.

Малюнок створював художник з Севастополя Михайло Коробков. На лівому борті тролейбуса зображений птах, а на правому – риба.

7

2

“До нас в тролейбусне підприємство звернулись молоді люди, які запропонували розфарбувати найстаріший тролейбус, що є на підприємстві. Йому 25 років від дня його “народження”, він пройшов середній ремонт, змінювались деякі вузли та агрегати”, – розповів директор КП “Електротранс” Віктор Паламарчук.

Також він зазначив, що з задоволенням погодився на таку ініціативу і підтримає подібні акції в майбутньому.

6

У Хмельницькому це третій проект фестивалю Республіка. Організатор фестивалю Андрій Зоін розповів, що це стало можливо завдяки появі соціально відповідального бізнесу.

“У Кам’янці розмальованих будинків вже 40 штук. На це ми намагаємось шукати кошти у соціально відповідального бізнесу. Хмельницький п’ять років мовчав, але цьогоріч є вже три проекти. Нам цікаво, щоб в місті їх було більше: спонсорам це комунікативна реклама, а місту краса і імідж в соцмережах”, – поділився Зоін.

3

Тролейбус розмалювали завдяки будівельній компанії “Лідер”. Представники компанії наголосили, що така акція для них в першу чергу – це можливість поділитись цінностями, які вони розділяють, а не лише реклама.

“Для нас це символ змін на краще. Сподіваюсь, цей тролейбус – лише початок і до нас приєднаються інші компанії, наші партнери  і разом ми зробимо місто яскравішим”, – розповів Ярослав Сенчук.

Нагадаємо, що зараз “Республіка” шукає спонсорів для наступних https://ngp-ua.info/2015/05/20898  проектів у Хмельницькому.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. о як гарно, хай ше малюют

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.