“Республіка” шукає спонсорів для нових графіті у Хмельницькому

Фестиваль “Республіка”, що за три роки свого існування створив у Кам’янці-Подільському більше 30 величезних графіті, тепер взявся і за Хмельницький. Минулого року митці вже намалювали дівчинку з кульками на девятиповерхівці, цьогоріч на вул.Проскурівській з’явився стімпанковий орган на музичній школі, а вже завтра по місту почне курсувати тролейбус прикрашений яскравими графіті від “Республіки”. Вільні стіни та ідеї для малюнків є, тепер митці розшукують спонсорів для своїх проектів.

“До уваги хмельницьким підприємцям (тим які розуміють всю велич та іноваційність комунікативної реклами). Ми закінчили наш тролейбус і нас ще чекають 3 чудові стіни в супер людних центральних місцях. Нам потрібна фарба і чіпси. Кому цікаво пишіть в приват”, – написав Андрій Зоін на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

В коментарі НГП він зазначив, що на сьогоднішній день є 5 просторів, де незабаром можуть з’явитись графіті. Найлюдніше місце – це стіна біля кав’ярні ”Рукавичка”.

“Проходимість цього місця не менше 50 людей на хвилину. Там збираємось малювати стіну, де розміщені столики і далі гола цегляна стіна музичної школи. Наступна локація для майбутнього графіті – біля байдарочної станції, де зараз реконструюється набережна. Також Республіку попросили прикрасити зоопарк у парку ім. Чекмана. Це соціальний проект для дітей і тварин. Днями мені зателефонував директор зоокуточка і попросив там щось намалювати. Якщо візьмемось за цей проект – це буде щось просте і зрозуміле”, – розповів Андрій Зоін.

Також він зазначив, що ескізів проектів поки немає. Але як тільки з’явиться спонсор і буде відомий бюджет проекту – будуть вигадувати що малювати.

Нагадаємо, що завтра у Хмельницькому починає курсувати мистецький тролейбус, який розмалювали не лише ззовні, а й всередині.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. графіті на Проскурівський – круте

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.