Стебло оприлюднила список “комсомольців”, які працюють у Хмельницькій ОДА

Заступник голови-керівник апарату Хмельницької ОДА Леся Стебло надала перелік чиновників, котрі працювали на посадах комсомольської організації і Комуністичної партії різного рівня.

Таку відповідь на запит отримав активіст Сергій Скоробагатий і виклав у “Фейсбуці”.

Загалом, список нараховує 8 посадовців: начальник загального відділу апарату ОДА Л.Гудловська, заступник керівника апарату-начальник оргвідділу ОДА В.Климчук, директор  Державного архіву Хмельницької області В.Байдич, начальник відділу інформації та використання документів Державного архіву  Хмельницької області Н.Кузьміна, заступник директора департаменту фінансів ОДА В.Зозуля (наразі звільнений з виходом на пенсію – НГП), директор департаменту фінансів ОДА С.Пенюшкевич, заступник начальника-начальник відділу транспорту, зв’язку та дорожнього господарства управління інфраструктури та туризму ОДА О.Діхтярук, головний спеціаліст  відділу транспорту, зв’язку та дорожнього господарства управління інфраструктури та туризму ОДА В.Сорока.

На думку “Незалежного громадського порталу”, перелік “комсомольців” від Стебло є неповним і складний вибірково.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 23

 1. А де факти з біографіі яроі регіоналки та комсомолки стерви лукомськоі.Замовчуєш Стебло. А може вона ділиться з тобою награбованим

 2. Потрібно добиватися відставки такого губернатора, якщо при ньому до цих пір Лукомська на посаді. Видно толку з нього не буде. Вся шушера знов присмокталась до влади.

  • “Читач” ти знаєш, а ти сам шушера і ражу тобі поміняти нік з “читач” на “баран”, тобі так краще

 3. Шушера залишилась. А прийшли, особливо по районах, що професіонали?

 4. Ви спочатку попрацюйте там, де працює Лукомська, спробуйте навести і втримати порядок, а потім когось осуджуйте! Всі працівники соціальної сфери стали на захист, коли її хотіли звільнити. А це про щось та й говорить!

  • захищали бо боялись за себе… прийшов би хтось новий нормальний—- розігнав би цей департамент… від них населення треба захищати…порада– поміняйте назву…буде правдива… а стебло зі всіх мабуть має” відкати” ..якщо кришує їх…

 5. а за лукомську можна сказати що вона СУКА ЕЛІТНА і хабарниця ненаситна, за Підстілку тоже правда . Те що вона оббирала і оббирає будинки для престарілих, реабілітаційні центри та інтернати які її підлеглі то це правда. Знаємо по Білогірському районі. І ще запитайте скільки вона бере за посаду на начальника

  • А хто з тепершніх чесний? Ви подивиться на країну…
   Так шо воно ні чим не гірша, вписується в постмайданівську модель розвитку держави…

  • Людмила, з твого коментарю видно що ти озлоблена, не грамотна, сексуально озабочена невдаха. Всі керівники, не залежно чи це Лукомської районні управління чи освіти чи культури, призначаюця головами райдержадміністрацій. Директори обласних комунальних закладів – будинків інтернатів, сесіею обласної ради.

 6. Народ, не займайтеся х..нею. Всім – тяжко працювати і не красти, і буде КОЖНОМУ щастя.

 7. губернатор занят своей павлишеной

 8. Гріх судити, прости вас всіх зависливих і жадних Господь. Світлані Лукомській добра і щастя.

 9. і земля їй пухом.Амінь!

 10. Дебил.

 11. Гудловській давно пора на відпочинок. І чоловік при попередньому губернії працював в лісгоспі

 12. Тупоголова Стебло ще раз показала свою безмозглість!Коли вже її поміняють?Колишні комсомольці-всі керівники кому за 45 років.Вибірково називати людей які нічого не представляють і не вирішують для області принаймі низько.Або називайте всіх (в тому числі помішників губернатора) або не смішіть людей!!!!! До речі в комсомол брали найкращих і не за гроші як це робиться зараз!!!!!

 13. скоробогатий займись чимось корисним. ти тільки вмієш каркати і жерти добре. Лий курві помиї на голову а вона каже шо дощ іде. так само ї ти отаман хренов.

 14. Якщо Павлишину С.А.прогнали з Чемеровець з ОБРАЗОВАНИЯ то що вона робить в Загорднього?Та ще й ЭКСПЕРТОМ?Там вигнали-тут взяли.А де люстратори?Вишневська-Клюс ау..де ви?

 15. Павлишина ушла по причине: 1.подпала под Закон про корупцию(муж директор школы и лицея) 2.прокуратура знает что Павлишина оргинизовывала своих учителей и др.в Киев на “антимайдан”на защиту Януковича.710 чл.ПР в Чемеровецком р-не это заслуга Павлишиной С.А.но Герега запретил прокурору р-на трогать Павлишину.Кров “Небесной Сотни” на совести Павлишиной ?Думаю-ДА !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.