Розбиту дорогу на Лісові Гринівці обіцяють підлатати?

Дорога на Лісові Гринівці знаходиться у жахливому стані. Водії, аби дістатись кінцевого пункту призначення, демонструють чудеса водіння.

 LG1

LG2

LG3

LG4

Ситуацію коментує начальник Служби автомобільних доріг Хмельницької області Петро Гнидюк: “Дорога на Лісові Гринівці, яка починається від кінця хмельницького мікрорайону Озерна і проходить через центр села, знаходиться на утримані “Хмельницькоблавтодору”. Доріг в області зруйновано настільки багато, а коштів надходить настільки мало, що у кінцевому результаті виконаної роботи майже видно. Я дав доручення Чорноострівському райавтодору приступити до ремонту цієї дороги. Якщо до 15 травня отримаємо з бюджету кошти, бригада розпочне роботи з 18-19 травня. На сьогодні вартість ямкового ремонту доріг становить 330-350 грн за квадратний метр.

Крім цього, депутатам Лісогринівецької сільської ради ніхто не заважає прийняти на сесії рішення про фінансування ремонту доріг місцевого і комунального значення”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Хто їздив по цій дорозі – той знає яке там “пекло”.
  Взагалі куди дивиться облавтодор і місцеве керівництво?

 2. Ніби інших доріг нема. А точно, в Гринівцях живуть мажори…
  Зробіть їм дороги, а то машинки псують

  • Де ти ще такі обласні дороги бачив?

  • Розумнику – візьми там проїдь, якщо такий хитрий. Що, одні мажори там їдуть?

  • там живуть не тільки “мажори”, як ви висловились,а інші прості люди і, що їм їздити чи йти пішки уввечері (20:30-21:00), бо маршртука № 41 після 20:20 з Озерної-вже не їде-ламати собі ноги чи машини(водії яких плотять податок і не малий на дороги)?!

 3. Так дійсно по цій дорозі їздять не тільки багаті, але всі знають що в чернівцях живе багато багатих людей, навіть той самий поліщук. Так хай багаті люди гринівець, сільське рада, облавтодор разом збирається і спільно відремонтують дорогу. Покажуть що громада сильна. Ми наприклад в дворі самі все прибираючи і ремонтуєм , це звичайно не одне і теж але в єдності сила

 4. Цю дорогу ремонтують кожен рік. Минулого року засипали старим асфальтом який зняли з догіг Хмельницького зверху х чайничка поляли гарячою смолою і готово на пів року вистачить . Позаминулого року перед приїздом пана Кольгфера всі ями позасипали глиною з піском щоб 1 раз проїхати вистачило, дорога прожила без ям до першого дощу. Цікаво яке ноу-хау економного ремонту буде цього року ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.