У Летичеві збудують храм та меморіал полеглим героям за незалежність України

У смт. Летичів  з’явиться новий храм – на місці майбутньої святині закладено наріжний камінь нової церкви УПЦ Київського патріархату.

Чин освячення здійснив Високопреосвященний Владика Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський УПЦ КП.

летичів

Майбутній храм буде названо на честь святого великомученика Юрія Переможця. Також біля храму буде збудовано меморіальний комплекс загиблим героям за незалежність України. Ідея увіковічення подвигу воїнів-героїв України знайшла підтримку у священиків УПЦ Київського патріархату.

Після чину освячення хреста на наріжного каменю, Високопреосвященний Владика Антоній звернувся до духовенства, місцевої громади та представників  влади з архіпастирським словом. Зокрема,Владика відзначив, що для нього це велика радість – освятити закладний камінь у фундамент храму на честь великомученика Юрія Переможця. Цей святий є символом перемоги добра над злом. Сьогодні, коли російський фашизм розпочав проти нас війну, ми молимося Господу та святому Юрію Переможцю, щоб прийшла Перемога та мир на нашу багатостраждальну Українську землю.

Для жителів райцентру це справді історична подія , яку  багато хто  виношував  у серці роками, – аби у Летичеві був  храм, у якому б молилися  українською мовою, молилися за наших героїв, за наших людей, за українців.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Краще б на ці гроші допомогли придбати протези скаліченим хлопцям або віддали їх сім’ям загиблих. А храм – у кожного в серці. Або він там є, або його там немає…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.