Сімашкевич: добровільне об’єднання тергромад закінчиться силовим методом

Міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич вважає, що добровільне об’єднання територіальних громад закінчиться силовим методом.

Таку думку він висловив у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

“Європейська практика доказує, що в кінці кінців, силовим адміністративним методом приймаються реформи. Цим шляхом пройшли 96 країн Європи. Це ж саме має бути і в нас”, – зазначив мер.

Фото з "Фейсбуку" Сімашкевича

Фото з “Фейсбуку” Сімашкевича

За словами Сімашкевича, добровільне об’єднання гальмується на рівні не стільки сільських голів, скільки самими ж сільськими і селищними депутатами. Це пов’язано з тим, що діючим депутатам буде складніше потрапити до складу новоствореної ради об’єднаної тергромади.

Разом з тим, міський голова наголосив на демократичності закону про об’єднання територіальних громад.

“Протягом двох місяців в Україні та області йде обговорення, як доцільніше реформувати адміністратично-територіальний устрій. Такого ще не було”, – додав Сімашкевич.

Нагадаємо, що на сесії облради 28 травня голова Хмельницької ОДА Михайло Загородний пояснив, у чому має полягати добровільне об’єднання.

“Добровільність об’єднання – це пропозиція руки і серця. Але коли у відповідь дали гарбуза – всьо, вичерпані питання. Якщо місто пропонує селам об’єднатися, а їхні громади не приймуть, значить не приймуть”, – зазначив він.

Як писав НГП, 28 травня депутати схвали проект Перспективного плану формування територій громад Хмельницької області.

Згідно з цим документом, на території Хмельницької області планується утворення 54 спроможних об’єднаних територіальних громад, у тому числі – 13 міських, які об’єднують території міст та прилеглих до міст сільських рад, та 41 селищних та сільських об’єднаних громад.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Шо він меле! до чого тут депутати?? Людей потрібно питати!! а люди проти, тому що не вірять державі бо вона їх постійно обманює і кине цього разу 100%!! Не дадуть Вам грошей шоновні бо їх не має!! Ну не вже Ви такі наївні!!

  • Загородній все розказує що у 2015 році 124 млн. з фонду розвитку на область , на одного жителя 100 грн. – сильний розвиток )))

 2. Скоро тебе скинуть люди силовим методом на асфальт і дадуть гарбуза в руки і підсрач..ка в зад!! А ті голови сільських рад та депутати які голосують за таке рішення добре розуміють що прийде час і за ці антилюдські рішення прийдеться відповідати!!
  А якщо влада буде лякати власний народ силовими методами то хай згадає лютий місяць 2014 року коли янучара і його бариги лякали наших патріотів!!!!
  За такі вислови Сімашкевич (жидок) тобі б пришити справу за залякування та зловживання службовим становищем!! Напевне тобі землі мало в межах Камянця??? мало нажився??? хочеш розширитись з рахунок бідних селян??? На люстрацію…

  • Дозвольте шановний з Вами непогодитись. Місто Кам.Подільський набрало дешевих кредитів у валюті під 1 % річних десь під 30 млн. і цим козиряє, і продовжує мутити з енергетикою в місті, А от тільки маленький нюанс- віддавати їх (кредити) потрібно також у валюті , але нажаль національна валюта гривня , і інфляція 300% від кредитного 2012 року, тому виходить 325 % річних у гривні . Внаслідок чого тариф на тепло у Кам’янці складає 22 грн за 1 м2 , а у Хмельницьку 12 грн., дефіцит міського бюджету у 2015 році під 30 млн.грн. – тому забіджених селян це місто нехоче , а хоче якраз щоб самодостатні сільські ради , навіть не ради а села увійшли у склад міста та за їх рахунок латати дирки у дирявому бюджеті. Тому селяни задають конкретні питання , якщо у місті школи недоукомплектовані то залишать у селах такі школи влада міста,? де на території міста є ФАП ,? і так далі … І головне чому за рахунок сіл має віддаватись кредит майже у мільярд гривнів які взяли бариги та зараз наварюють на обладнанні та за зароблені відкати ставлять власні котельні щоб ще довгі роки смоктати із бюджету кошти ?

 3. Це напевне Сімашкевич (жидок) випадково з будуна ляпнув бо на фото дуже запухлий!! Голова не варила! Нічого протрезвіє і дойде!! Лякає владою!! не має розому!!
  Мені цікаво, от ці усі “горе” рехформатори що просовують цю реформу не бояться людського гніву???
  Не бояться людей із “соховилами”” но це ще не все!!
  А не задумувались ці рехформдиктатори – “а якщо із цієї реформи нічого не вийде”? позакривать сільради розженуть сотні людей, посад, а потім ця система та й не запрацює??
  А відповідати за це прийдеться 100% !
  У нас бачте як влада міняється як носки, і ці схиблені рехформатори не бояться???
  За 3 місяці реформанути державу задумали!!
  Чим ви думаєте?? я зрозумів ! Зрозумійте одне вам ще тут жити прийдеться!!!

 4. То це виходить знову нас держава зрадила!! Закон прийняла і вказала на добровільне обєднання громад, а потім силовим методом обєднає!!
  Питання!! То чи варто її довіряти??
  І чи не буде потім що ви нам обіцяли а не дали??
  Буде і це 1000%

 5. ЄВРОПЕЙСЬКА ХАРТІЯ
  місцевого самоврядування
  м. Страсбург, 15 жовтня 1985 року
  Дата підписання: 15.10.1985
  Дата підписання від імені України: 06.11.1996
  Дата ратифікації: 15.07.1997
  Дата набрання чинності для України: 01.01.1998
  Стаття 5
  Охорона територіальних кордонів органів місцевого самоврядування
  Зміни територіальних кордонів органів місцевого самоврядування не можуть здійснюватися без попереднього з’ясування думки відповідних місцевих громад, можливо шляхом проведення референдуму, якщо це дозволяється законом.
  Стаття 9
  Фінансові ресурси органів місцевого самоврядування
  5. Захист більш слабких у фінансовому відношенні органів місцевого самоврядування передбачає запровадження процедур бюджетного вирівнювання або аналогічних заходів з метою подолання наслідків нерівного розподілу потенційних джерел фінансування і фінансового тягара, який вони повинні нести. Такі процедури або заходи не повинні звужувати свободу дій органів місцевого самоврядування в межах власної відповідальності.

 6. Це хотят жидки розвалити ДЕРЖАВУ? Нема люстративного Закону чому? Бо верхи суки знають що полетять першими!В цей страшний час коли гинуе в котлах краща наша молодь за НЕЗАЛЕЖНУ ДЕРЖАВУ-жиди запустили реформу тергрмад.Кому це зараз на руку? Жидам та кремлю!!!!!! 1917 знову ?.

  • ДА…. ЗАДУМАТИСЯ ТРЕБА—ДІЙСНО ЖИДИ РУЛЯТЬ… А ВОНИ НАС УКРАЇНЦІВ ЗА НІЩО МАЛИ ТА МАТИМУТЬ… ОБІДНО ЗА УКРАЇНСЬКУ НАЦІЮ… ЙДЕ ВИНИЩЕННЯ… КОГО ВІЙНОЮ… КОГО РІВНЕМ ЖИТТЯ ТА ТАРИФАМИ…

 7. То може пора цих жидів гнати в шию???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.