У хмельницьких судах є корупція, але незначна – голова суду

Голова апеляційного суду Хмельницької області Віктор Ковтун заявив, що жоден суддя на Хмельниччині не потрапив під люстрацію, а корупція є, але незначна.

“Майнова люстрація завершена. Завершена вона і в нас. Жодних негативних висновків немає. Тимчасова спецкомісія з перевірки суддів загальної юрисдикції при вищій раді юстиції також не внесла жодного суддю Хмельниччини до своїх списків” – розповів він на сьогоднішній прес- конференції.

Він також заявив, що корупція в судах далеко не така поширена, як про це зараз говорять політики і ЗМІ.

“Окремі випадки корупції присутні. Але за останні 25 років за хабарництво було засуджено лише двох місцевих суддів, востаннє років 7 тому. У 2012 році до Реєстру досудових засідань було внесено відомості про одержання 5 тис. доларів хабара суддею Деражнянського райсуду Дворніним, нібито за сприяння в розгляді апеляції у кримінальній справі. Дивним чином воно близько двох років розглядається судом Вінницької області. На Хмельниччині таких затягування немає”, – зауважив Ковтун.

Голова апеляційного суду додав, що опитування відвідувачів апеляційного суду Хмельницької області 1-5 вересня 2014 року показало 71% довіри до апеляційної інстанції і 54% довіри до судової системи, загалом.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. це напевне опитували тих хто їм хабарі носить, та рішає проблеми тим хто має бабло!! Як брали так і беруть нічого не помінялось!!

 2. Вы знаете, наш Изя, шо много начитан сибе из библиотеки имени жены какого-то Крупского, имел сказать, шо все немного беременные – они всё равно беременные. Весь мир называет коррупцию в судах Украины угрозой национальной безопасности. Но вот этот господин типа Ковтун, хочет изобразить, шо в Хмельницкой области под мантиями кто-то собрал святых и ангелов.
  Это известно не только нашему Изе, шо коррупция – это не только взяточничество. Это десятки тысяч договорняков, в том числе с органами так называемой власти. За ними стоят страдания детей войны, многодетных и работающих матерей, чернобыльцев, пенсионеров.
  Украина может исчезнуть не оттого, что здесь много людей, а оттого, что много нелюдей. Потому Ковтуну лучше не высовываться со своими ногами на трамвайные пути, – по выражению Изи.

 3. Як це – “незначна”, вона або є, або її немає.

 4. Незначна, тому що за останніх 25 років лише 2 випадка і ще один з Деражнянським суддею Дворніком. І то там скоріше не хабар, а шахрайство(злочин не такий тяжкий, згідно КК). А ви, суки майдаунські, забули, як по справі Червонюка влаштували суддям Цугелю, Зарічній і, здається,Латюку “коридор ганьби”. Може, хтось з вас покаявся, сказав, що був не прав і вибачився? Там де там! Лише і вмієте, що голословно (м”яко кажучи) патякати, що носять, давали і будуть давати. А ви попробуйте хоча би тому самому Ковтуну чи простому судді Задворному дати хабара, цікаво було би подивитись на цього сміливця і що б з ним було. Нічого, я вірю, прийде час і ми ще спитаємо з вас за просрану за рік державу, економіку і все, що лише можливо про…фукати! Озирайтесь, постійно озирайтесь!

  • “по справі Червонюка влаштували суддям Цугелю, Зарічній і, здається,Латюку “коридор ганьби”-ТАКОГО НЕ БУЛО!!!
   пишеш НЕДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ.

 5. сказав юрист який сам носить і “рішає” не погано пригрівся біля “корита”, це ж ми всі добре розуміємо!! і не потрібно нам тут толкувати що ці судді не беруть хабарів!! так можливо коли принесу я то не візмуть бо будуть боятись а коли принесеш ти або типу людей “рішалов” то не відсунуть!!!
  Давай так візьмемо статки кожного з них оцінемо по мінімальній оцінці потім поділем на їхню максимальну заробітнню плату!! і вийде так що ці всі чесні судді працювали по 5-10 життів і нічого не тратили!! Так що шановний юрист кури бамбук!!!

 6. Я працюю в цій системі вже багато років і за цей час ні разу не заносив в суд гроші, один раз лише виставив хороший могорич і то це було лише за прийняття законного рішення, а я просто потім в знак подяки. Але ви ж все-рівно не повірите бо привикли судити по собі або просто заздрите, що не всіх зуміли оболванити на своєму любому майдані. Так і залишались би там жити. Але про що можна говорити з людьми, які навіть самотужки не можуть навести лад в своїй хаті, а просять варягів ними покерувати. Невже ви не розумієте, що у вас майже всіх нічого, крім ненависті, не залишилось. А працювати не пробували чи так і чекаєте пенсій в 2тис євро?!

  • Судячи з того як ти написав, то ти працював у цій системі багато років – СТАРШИМ КУДА ПОШЛЮТ.

  • То Ви пане юрист хочете на 100% запевнити нас що судді не беруть гроші! А Я запевню Вас що я сам теж працюю у цій системі і 100000000000% знаю що усі судді беруть і брали гроші!!!
   У нас в Державі тільки єдиний вихід, завезти суддів із закордону бо наших скільки не міняй вония як істи ну як пити хочуть хабарчика вкусити!!

 7. У стародавньому Римі, здається, кожен суддя сидів у кріслі, обтягнутим шкірою свого попередника, впійманого на хабарництві. Вгадайте: були там побори в суді чи ні? Окремий респект, Гр.Мариупольському та Правді.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.