Апеляційний суд Хмельниччини вперше показав свою «кухню»

Сьогодні в апеляційному суді Хмельницької області вперше відбулась екскурсія для преси.  На ній голова суду  Віктор Ковтун та його заступники показали не лише зали засідань, а й службові приміщення.

Для того, щоб засуджені особи при розгляді апеляційних скарг не контактували з цивільним населенням, для розгляду справи відремонтували та спеціально облаштували цокольний поверх. Тут є і окремі камери для тимчасового перебування ув’язнених і зали засідання з кабінами з броньованого скла замість решіток. Судді запевняють, що всі нові приміщення відповідають європейським нормам утримання підсудних і значно комфортніші, ніж старі.

Ремонт здійснюється за бюджетний кошт, хоча суди в Україні цього року профінансовані лише на 35% від потреби, а минулого року на 49%. А от ремонт у своїх кабінетах суддям довелось зробити за власні кошти. Це стало можливо завдяки підвищенню заробітних плат з 2010 року. Сьогодні оклад судді дорівнює 10 мінімальним заробітним платам, хоча він все ще значно менший за дохід приватних адвокатів.

_2

_3

_5

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Не такі дорогі адвокати, як судді. Порівняйте авто, будинки одних і других і зразу стане зрозумілим, у кого дохід більше.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.