Експерт з терреформи побоюється руйнації системи, привівши приклад Волочиського району

Співавтор усіх законопроектів про адміністративно-територіальну реформу і директор з питань науки та розвитку ГО “Інститут громадянського суспільства” Анатолій Ткачук заявив про побоювання руйнації системи, привівши приклад Волочиського району.

Про це він заявив в інтерв’ю “Європейській правді”.

“Я скажу дещо крамольну річ: я боюся добровільного об’єднання в межах перспективних планів в ситуації, коли не прийнято рішення про адміністративно-територіальний устрій України. Тому що ми можемо отримати руйнацію системи. Ось приклад: Волочиський район Хмельницької області. За планом там створюється три громади (Волочиська, Війтовецька і Наркевицька – НГП). Припускаємо, що дві громади створилися, а третя – ні. Яка тоді компетенція району? Хто виконує повноваження тих 5-6 сільрад, які не об’єдналися? Тут купа питань”, – сказав експерт.

Ткачук наголосив, що експерти в рамках робочої групи (при Мінрегіонбуді) розробили під ключ всі законопроекти: про адміністративно-територіальний устрій, про порядок проведення реформи адміністративно-територіального устрою, про органи місцевого самоврядування, місцеві адміністрації тощо.

“Ми офіційно їх передали в Мінрегіон, віце-прем’єру, голові ВР, в АП”, – додав він.

Як писав НГП, 28 травня депутати схвали проект Перспективного плану формування територій громад Хмельницької області.

Згідно з цим документом, на території Хмельницької області планується утворення 54 спроможних об’єднаних територіальних громад, у тому числі – 13 міських, які об’єднують території міст та прилеглих до міст сільських рад, та 41 селищних та сільських об’єднаних громад.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Повна лажа а не реформа

  • Він такий компетентний, а ж край!!!!
   Перед тим як щось казати, то нехай би поцікавився цим районом!!!
   На сесії райради проголосували за 2 громади – Волочиськ і Наркевичі!!!! ( а не 3 як він говорить!!!)

 2. Хто питає люде

 3. Хто питає людей чи хочуть вони цієї реформи??? Ніхто!!
  Чому за нас вирішують якісь депутати яких і цього разу спокусили земелькою!!
  Це життя по новому??? це бардак і банда яка хоче знову “облапошити” село і почати дерибан землі у 2016 році.!
  А ті депутати які схвалили цей план є продажними ….. Свобода і Батьківщина не голосували молодці!!
  Забув Порошенко і Яценюк як вони розпиналися на Майдані що ми дамо розширені повноваження тереторіальним громадам?? Забули…. а потрібно нагадати!!! За порушення територіального устрою ще й статейка в кримінальному кодексі України знайдеться!! , і спитають їх скоро люди для чого вони це робили!! Та й спитають кожного в областях районах хто руками і ногами пропихав цю “горе” реформу!!! і постануть вони перед судом людським, за те що розпорядилися за них!

  • Ти – сільськй голова, якого звільнять? Немає чого пінитись. Не може бути стільки чиновників на душу населення. От ця реформа і почистить (ліквідує) сільради, РДА, райради. Замість цих органів буде рада громади і виконком. Буде з кого спитати.

   • зараз у новоушицькому районі біля 120 чиновників, після обєднання їх буде 150- це обна громада., а от у КАм.Подільському районі да буде 6 громад відповідно буде 900 ,замість 120 , де тут зменшення ?

   • Ти не доброжелатель ти долбо—тел!!! Буде рада громади з кожного села по одному депутату!!! Це рада ??? І буде з кого питати??? ПРОСНИСЬ!! з кого??? з одного чоловіка який має один голос???
    ти продався(лась) вже наперед за бабло??? на люстрацію тебе і на народні вила на яких ти скоро будеш висіти!!!!
    Реформатори хрен-ві!!! Позор!!

 4. Цей Ткачук так би мовити “бумажний експерт”. намалював таблицю, ковирнув у носі та подивився на карту… отримав, як “агент впливу” доляри З\п. Сьогодні в Генштабі подібні експерти-енерали планують наступальні операції, подібним чином, то маємо результат.

 5. людей никто не спрашивает а ети горе реформаторы сынки и любовница завгороднего павлишина творят свою

 6. Для справки:Павлишина Светлана Андреевна. Член Партии Регионов с 2000г. Проявила организаторские способности в продвижении Гереги в депутеты(голосовал в 2013 г.за разгон майдановцев) до Верховной рады находясь на посаде руководителя образования в Чемеровецком р-не.282 члена П Р из числа учителей и директоров школ.710 чл.П Р в оганизации района.Неоднократно делегировалась на партконференции-сьезды в г.Хмельницкий и г.Киев.Имела ряд поощрений от руководства партии и лично от Гереги.Замечена а близком кругу Загороднего .Около года тому написала заявление на увольнение-но вероятно из-за угрозы народного депутата главе РДА -отозвала заявление.Муж Павлишиной-директор Чемеровецкой школы н.-1 и директор лицея.24 апреля Павлишина уволилась.(подпала под Закон о корупции.требование Чемеровецкой Рады Майдана громадского контроля).В 2013 г.Павлишина С.А.была организатором поездок своих подчиненых в г.Киев в поддержку режима Януковича(против своего народа)-что наказуемо Законом Украины.16 марта Чемеровецкий Майдан громадского контроля обратился в Чемеровецкую прокуратуру.Видимо покровители у Павлишиной С.А.есть-розследование застопоренно.Есть информация о ее нетрудовых доходах которая проверяется.

  • Майдан, майдан. Шо ви заладили про тих анцихристів з майдану. Носієм влади в Україні є народ. Народ через вибори обирає владу а не якийсь майдан. Майдан всього навсього висловлює думку частини народу і то незначної частини Українського народу. Через ваших майдаунів розвалилася країна, йде війна, закриваються заводи, бідніє населення. Скачте анцихристи дальше !

   • Надя! Як би я хотів що б ти вийшла із цим текстом не важливо де чи то в селі чи то в місці чи напевне навіть у Донецьку де люди вже зрозуміли ху із ху, та сказала ці слова.
    а ще краще вийшла на наступному майдані який напевно буде якщо влада не буде чути простих (бідних) людей!!
    і сказала привіт “анцихристи”
    Носієм влади є народ! та через вибори обирає собі владу , а якщо влада йде проти народу народ її усуває!!
    Ти краще Надя збирай “чумайдани” та їдь в росію до путіна!! там носієм влади є влада!!! всі їнші мовчать!!

    • Що ти мелеш дурню. Я свою думку не боюсь висловлювати ні на вулиці, ні на роботі. Що стосується майданів то я по цих анцихристських збіговиськах не ходжу. Я жінка релігійна, ходжу в церкву на відміну від тебе. Ну ну ще зробіть один майдан і від України залишаться тільки “рожки і ножки”. А чумайдан пакуй ти анцихристе. Не тобі хамло вирішувати кому де жити. В Росії одна третина населення це українці. І на роботу їдуть українці в Росію а не росіяни в Україну.

 7. От Путинской агрессии Украину боронят в основной массе простые граждане.Интелигенция в Украине всегда предавала свой народ за какие-либо преференции.Разве “анцихристы” первыми пошли на защиту страны с Майдана? “Анцихристы” погибали сотнями в котлах на донбасе? На ком держался режим Януковича ? Не простой народ его поддерживал – интелигентная образованая масса.Зря вы Майдановцев называете “анцихристами”.Вы вероятно из “пятой колоны”и ждете азиата Путина.А народ свой выбор уже сделал.МАЙДАН – ЭТО НАРОД!

 8. ПОСТОЙ НАРОД СТАВИТ ВОПРОС О ДРУГОЙ ЖИЗНИ В УКРАИНЕ.ИНТЕЛИГЕНЦИЯ ДОЛЖНА ВЕСТИ НАРОД ЗА СОБОЙ-А ПОСТУПАЕТ ВСЕГДА КАК ПРОСТИТУТКА-ПРЕДАЕТ НАРОД.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.