На Хмельниччині місяць контролюватимуть автобуси

Державтоінспекція Хмельниччини посилює контроль за пасажирськими автобусами у рамках операції «Автобус-2015». Про це повідомляє сайт ДАІ області.

З метою попередження аварійності на пасажирському автотранспорті, посилення роботи щодо зміцнення транспортної дисципліни водіїв, підвищення технічної готовності автобусів, які залучаються до перевезень людей, особливо під час перевезення організованих груп дітей до місць відпочинку вже з 1 по 30 червня 2015 року на території держави проводиться комплекс профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті „Автобус – 2015”, в два етапи (підготовчий – з 1 по 3 червня та практичний – із 4 по 30 червня 2015 року).

Під час проведення відповідних заходів Державтоінспекцією Хмельниччини буде здійснюватися перевірка автогосподарств пасажиро перевізників. На таких зустрічах інспектори постійно нагадуватимуть водіям їхні права та обов’язки не тільки перед пасажирами, відповідними органами, але й в першу чергу перед собою, оскільки від них на автошляхах залежить життя та здоров’я людей.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.