Статистика рапортує, що борги населення Хмельниччини за комуналку зменшилися на третину

На кінець березня 2015 р. заборгованість населення Хмельниччини за житлово-комунальні послуги становила 84,6 млн.грн., що на 30,4% менше, ніж на початок місяця.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними областату, середній термін заборгованості населення за всі послуги становив 0,7 місяця, в той же час у березні мали борг за 3 місяці та більше: за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 14,1% власників особових рахунків, централізоване опалення та гаряче водопостачання – 12,8%, вивезення побутових відходів – 12,4%, централізоване водопостачання та водовідведення – 9,1%, газопостачання – 3,7%.

Крім цього, упродовж січня-березня цього року населення області сплатило за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 390,8 млн.грн. (107,5% нарахованих за цей період сум).

Серед міст та районів області найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався у Волочиському, Полонському, Городоцькому та Старосинявському районах (130,8-126,1%), найнижчий – у Нетішині (91,6%) та Кам’янець-Подільському районі (93,8%).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. олені! на 1/3, а не в три рази!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.