Громадську раду при ОДА рано чи пізно розпустять – думка

Громадську раду при Хмельницькій обласній адміністрації рано чи пізно розпустять, оскільки вона заполітизована і не здатна вирішити ті питання, котрі стоять перед нею. Так думку висловив «Незалежному громадському порталу» колишній її голова Юрій Резніков. Для цього у влади, на його погляд, є ряд досить простих та логічних шляхів.

Одним із них є звернення Юрія Резнікова до суду, оскільки при формуванні нового складу Громадської ради були допущенні грубі порушення Положення про Громадську раду при Хмельницькій ОДА, зокрема відсутній протокол рішення ініціативної групи, а керівництво обладміністрації ввело до нового складу громадські організації, котрі не мають права там перебувати згідно того ж таки Положення.

На думку Юрія Резнікова, Громадська рада має бути над політикою. Тим більше, що за часів Януковича цю громадську інституцію неодноразово намагалися політизувати, а у деяких областях й рейдерськи захопити. Однак навіть у той час Громадська рада на Хмельниччині залишалась поза політикою, сьогодні ж, після перемоги Майдану, до складу Ради увійшли представники ГО, котрі навіть не розуміють суть її діяльності – резюмує екс-голова.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 21

 1. Резнікова вигнали як прислужника Януковича з Ради. Тепер без Резнікова Рада не легітимна. повернуть Резнікова зразу стане легітимною.

  а яка взагалі користь від цих Рад? хто знає?

  • ніякої. Така сама як від Ради майдану

  • А при чому тут Рєзніков до нелегітимності цієї Громадської Ради?

   В Громадську Раду, згідно з відповідним Положенням, не можуть входити політичні та громадсько-політичні організації.

   Аналогічно, в Громадську Раду не можуть входити громадські організації, які мають меньше двох років активної діяльності.
   Кожен рік по результатам року, кожна громадська організація подає у відповідний відділ ОДА інформацію про проведені акції у звітному році. Згідно наявності цієї інформації і робиться висновок що “організація реально діяла в цей період”.

   Чи знали про це ті, хто готував “Ініціаційні збори Громадської Ради”? Звісно що знали. Але як раз чиновники, які працювали на Ядуху, повідкривали свої громадські організації і по злочиному зговору з паном Семчишиним були присутні на цих типу “зборах”..

   Що ж до пана Рєзнікова… Розумієте, ця Громадська Рада не є сама по собі. Над цією Радою є Громадська Рада при КабМіні. Так от пан Рєзніков є членом тієї Громадської Ради та відповідає там за роботу з обласними Громадськими Радами.
   Тому, пан Рєзніков чітко компетентний визначити чи є ця Громадська Рада легітимною…

   • Міщук, Богачук, Папуга, Ковальчук, Сагайдак, Рохова, Бухал, Кірікіщук, Коліжук, Мойсей, Сніховський, Гаулшко, Кошай., Добровольський, Бортюк, Антонюк, Смаль, – це все змовники чиновники Семчишина

   • Перніть маму Назаревича в Громадську Раду, узурпатори бірюковські.
    Мамі – Раду! Раду – Мамі!

 2. Так, на жаль, завжди було, хто тягне воза, того й поганяють. А най пан Юрій Резніков пояснить яким чином відбувався відбір в попередній склад ГР при ХОДА, якщо навіть реєстрації поданих документів не здійснювали і пояснень про причину відмови про включення до складу ради не надавали. А щодо річки П. Буг до пана Юрія Резнікова, як голови обл. організації Українського товариства охорони природи, взагалі є дуже щире питання – доохоронялися? Отож, пане Юрій Резніков, є що порадити, приходьте і відкрито пропонуйте 28 травня на черговій зустрічі громадської ради.

 3. Користі ніякої. Зібрались політичні трутні та створюють видимість демократичного суспільства, однак кожен із них хоче попасти у владу. Однак не склалося – бо всі “лузери”. Проте комусь вони вигідні, тому що дуже просто маніпулюються…

 4. не один тост сказав Юра Резніков за здравіє Ядухи і Януковича на різних заходах. не один

 5. А не забагато дві поригівські новини для одного дня?

  • А що правда заїла свободівські очі? Симчишин наробив х..рні, а зараз як тільки що, так зразу риги.

   • Громадська Рада підтримує Симчишина.
    Міщук, Богачук, Папуга, Ковальчук, Сагайдак, Рохова, Бухал, Кірікіщук, Коліжук, Мойсей, Сніховський, Гаулшко, Кошай., Добровольський, Бортюк – це все його люди. Він їх запхав в раду.

    • Ковальчук – хабарниця ще та… Чому звільнили з міської ради?
     Сніховський – майданівські бабки спер
     Міщук – керівник-невдаха. Що він зробив для людей у Раді майдану. Ніх@ра, як усюди, де він був
     Бухал – не смішіть. Він ледь ходить. Маразматик
     Папуга – він своїх людей встромив в ОДА і тішиться. Та йому пох… симчишин чи хтось інший…
     Сагайдак – це той шо працював екологом?
     Коліжук – ше той кидалово…

    • в Громадській раді всі люди Симчишина – так каже Юрій Резніков, а він знає точно, я йому вірю.

 6. если розпустят вздохнет губернатор со своей павлишиной

 7. Такий підхід до бачення діяльності громадської ради, утворень чи саморозпуску ганьба всім хто коментує. В першу чергу ніхто Вам не завадив піти і стати членом ради раз у Вас така критика. А якщо це тільки бла-бла-бла то дайте перше попрацювати, вносьти пропозиції, контролюйте і тільки тоді будете критикувати. Бо критикою займатись це легше чим небудь корисним. А Резніков рано чи пізно мав це висловити, бо ця громадська рада як не як, але створена всупереч діям попередньої, не виходячи за надані повновадення в діяності її членів.

  • Вношу першу пропозицію, подивимося чи дослухаються – хай візьмуть за ж..пи всіх, кого можна і зроблять, щоб людям зменшили плату за комунальні послуги…
   Якщо це зроблять будемо просити інше…

   До речі, вони могли б пролобіювати питання створення робочих місць на підприємствах, які колись працювали на ВПК. для цього тре відновити замовлення цим підприємствам

 8. в міській громадській раді взагалі 103 члени і нічого, вона легітимна і Резніка не хвилює.

 9. Міщук прос*ав раду Майдану. Порядні люди її покинули , а він через нювирішує питання як бігав на поклон до влади так і бігає, його рівень-колгосп, от він і громадську раду при ОДА перетворить в колгосп і посміховисько як рада Майдану. Побачили б ви хто там залишився, маразматики і маріонетки трухляві.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.