11-річному хмельничанину повернули половину будинку

Прокуратура міста Хмельницького звернулася у суд з позовом в інтересах 11-річного хмельничанина, позбавленого батьківського піклування, про визнання за ним права власності на половину житлового будинку.

За інформацією прокурора міста Олександра Базана, будинок загальною площею 48,5 кв. м з надвірними будівлями дістався у спадок в рівних частинах татові та тітці хлопчика. Дитина проживала в опікуна – своєї бабусі. Після смерті батька спадкоємцем першої черги на половину цього будинку за законом повинен був стати малолітній син.

Однак, достеменно знаючи про це, тітка хлопчика звернулася до нотаріуса із заявою про видачу їй свідоцтва про право на спадщину як єдиній спадкоємиці. Таким чином жінка незаконно привласнила другу частину  помешкання.

Прокуратура міста відстояла в суді право дитини на житло. У підсумку  суд визнав недійсним свідоцтво про право власності на спадщину та скасував рішення про державну реєстрацію прав і їх обтяжень. Окрім того, за малолітнім визнано право власності на ½ зазначеного житлового будинку з відповідною частиною надвірних споруд. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. СУКА – ТІТКА… А ТАКИХ ТІТОК ЩО ОБКРАДАЮТЬ СВОЇХ РОДИЧІВ – ПОВНО.. НЕРУХОМІСТЬ РОЗБИВАЄ СІМЕЙНІ ТА РОДИННІ СТОСУНКИ ДУЖЕ ЧАСТО …ІНОДІ ЗДАЄТЬСЯ ЩО ТВАРИНИ ГУМАННІШІ ТА РОЗУМНІШІ ЗА ЛЮДЕЙ….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.