Активісти — Загородному: звідки беруться кадри?

Активісти ради “Майдану” на сьогоднішньому прийомі у голови хмельницької ОДА Михайла Загородного намагались з’ясувати, чому серед кадрів досі є колишні регіонали, за яким принципом призначають голів райдержадмiнiстрацiй та хто в першу чергу потрапив до лав регіонального офісу реформ.

Перш за все майданівці звернули увагу голови ОДА на те, що в складі колегії ОДА досі є шестеро “радників колишніх режимів” та попросили включити до її складу голову ради Майдану Аліма Міщука, як голову громадської ради при ОДА. На це голова ОДА відповів, що до наступної колегії її склад вже буде оновленим.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

“Ми всі розуміємо, що на ці посади призначались люди не з професійними якостями, а за політичною складовою. Тому вони однозначно мають піти. Мова йде про директора департаменту соцполітики, начальника управління культури, директора центру соціальної служби у справах сім`ї, дітей та молоді, а також директорів державних підприємств. Саме на ці структури поширюється дія закону про очищення влади”, – підкреслив громадський активіст Олексій Голеншин.

Окрім того. активісти пригрозили пильно спостерігати за керівниками управлінь та структурних підрозділів. На їхню думку, замість “регіоналів” ці посади можуть зайняти чиновники, які після помаранчевої революції працювали керівниками структурних підрозділів райдержадміністрацій, а за часів Януковича не пішли в систему управління.

На це голова ОДА відповів, що в період з 18 до 23 березня подав кандидатури голів районних адміністрацій на узгодження в кабінет міністрів і адміністрацію президента. Проте справа призначення затягується саме “зверху”.

Також активісти поцікавились, за яким принципом формувався регіональний офіс реформ на Хмельниччині та чому його керівником призначено саме Сергія Яцковського.

“Справді від мене було подання саме на цю людину. Але це було так: сьогодні дай нам когось, а на завтра пришли його на співбесіду. Сергій був моїм радником. І я сказав йому: ти їдеш на співбесіду. Не було довготривалого відбору. Це ж не державна структура, це структура яка працює на громадських засадах”, – зазначив Михайло Загородний.

Також він зазначив, що його син справді працює в регіональному офісі реформ, але як волонтер. Очільник ОДА звернув увагу присутніх, що контракти зі всіма експертами, які працюють в регіональних офісах реформ, підписуються на місяць. За результатами виконаної за цей термін роботи контракт продовжується або ні. І на місце одних експертів можуть прийти інші.

Окрім того, активісти закликали голову ОДА внести зміни в розпорядження про очищення влади, підписане ще Олександром Симчишиним. За їхніми словами, в цьому документі було чітко прописано, коли саме починається перевірка, а до якого часу вона має тривати – не зазначається. Активісти запропонували призначити кінцевий термін перевірки на 31 серпня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 60

 1. Шановна пані Надя!Ви в свому районі настільки заполітизаваня що аж страшно!Дограєтесь що Вам пришлють чужого.Як це було раніше.І після цього ви вдаєте з себе патріота???Чому б Вам Надя не піти в голови РДА??????

 2. Перестаньте промивати кісточки один одному!!!Займіться конкретними справами!!!!

 3. етот Загородний Вообще страх потерял назначил в реформаторов Друга! Сына!! и Любовницу!

  • Боже!!!!! Які Ви всі озлоблені !!! Чому ж ви так примитивно мислите!!! Як би кожний, в міру своїх можливостей, об’єднались і зробили щось корисне для області, а значіт і для себе. Ні, як ті гниди, безіменні, пускають желж. Що ж може до вас, енергитично, повернутися, як що в житті окрім подлості ви нічого не зробили, ні словом, ні ділом. Опомніться!!!, ви самі себе знищуете……

 4. Чемерівці готували люстрацію ції Павлишені А губернатор Бистренько свою коханку До себе під крилишко Сміх тай годі

 5. То вже покажіть хто небуть ту загадкову красуню Павлішіну . Вже всім кортить подивитися

 6. Загородьний і Русий друзі.тому в Синяву поставлять регіонала. Майдан пролітає

 7. А ви, якби прийшли на відповідальну посади, кого би взяли до своєї
  команди: кота в мішку, чи людей, яких ви добре знаєте і яким довіряєте як собі? І кого це взагалі має …. хто чия коханка і чи коханка взагалі? Вчіться оцінювати людей за морально-діловими якостями, а не за тим, хто голосніше волає і затятіше рве на грудях вишиванку. Європейці, мля…

  • Напевно нам всім так і треба. Слава Україні!!!!!

  • знаєм в обласній раді таких…
   Ще вчора носили колорадські стрічки, а сьогодні вже в таких вишиванках ходять і покладають квіти Геоям небесної сотні. Це -жесть. Нагадайте, а голова облради хто?
   Люстрацію провів?

 8. Тези прикладу “….не важливо хто в якій партії був…” “…усіх заставляли туди йти…” і тд. пряма зрада хмельничан – Героїв Небесної Сотні.

  Служив режиму, відсторонився від революції, пересидів Майдан тихенько в чиновницькому кріслі – з речами на вихід. Таких коньюкторників безхребетніх пристосуванців та плазунів-проффесіоналів гнати в першу чергу!

  усіх подібних лукомських,пенюшкевичей,трунових,павлишених,калініченків,цуглевичей та іншу регіональну мерзоту викинути із держслужби та освятити після них кабінети!

  • 100 %

   • Мерзота – це ці два псевдопатріота, які задурюють людей. Чистило би гімно під коровами і сиділо тихо. а не скакало на майдані. А люди би і самі на виборах попередню владу змінили, тоді не гинули б зараз наші діти.

  • Давайте! Потім наберемо придурків, шо вже по всій країні зробили – знищимо взагалі поняття державності і будемо кожний займаися своєю справою
   Ідея у вас не погана

   • Слухай дурню анонімний, може запропонуєш повернути назад януковича, а що? усіх незадовільних згноїлиб в тюрмах та розтріляли б на майдані, золишились лише б безпринципні покидьки, яким на все і на всіх начхати тільки б втриматись біля корита забудьяку ціну, яким байдуже чию дупу цілувати із ким країні дружити, о, тоді б “зажили”…А може ще далі підешь.ю мерзота регіональна давай совок повернемо та НКВС відновимо от тоді точно рай настане в Україні

  • СТЕБЛО БУЛА НА РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ ТА ОТРИМАЛА КЕРІВНУ ПОСАДУ …. А ЯКИЙ З ТАКОЇ КЕРІВНИЦІ ТОЛК —-ТІЛЬКИ ПІАРИТЬСЯ ТА ПЛЕТЕ БЕЗ НАЙМЕНШОГО РОЗУМІННЯ ПРО ЩО ГОВОРИТЬ …. НА РАДІ МАЙДАНУ ЧИТАЛА ЗВІТ ПРО РОБОТУ ОДА ЗА ОСТАННІ 5 РОКІВ… ТОБТО ХВАЛИЛА ВАСИЛЯ СТЕПАНОВИЧА ЯДУХУ… ЖУРНАЛІСТИ СМІЯЛИСЯ ТА НЕ ЗНАЛИ ЩО НАПИСАТИ ….

 9. Ахтивісти чи придурки!? Ось в чому питання!!

 10. Павлишину смотрите в видео “ЧЕМЕРОВЦЫ-БУНТ(там же БУНТ-2” Там можете посмотреть ЕЕ как организатора “антимайдана”против Чемеровецкого Майдана.За ее участием состав ПАРТИИ РЕГИОНОВ в Чемеровецком р-не в 1013г был 710 членов.Организовывала подчиненных учителей и директоров школ на поддержку режима Януковича в Киев в Марьинский парк на “антимайдан”.Титушку Чемеровецкий Майдан едва “ушла” ее – вынырнула уже в Хмельницком как”Эксперт по тер.реформам”Чемеровецкая прокуратура и милиция (заявление от Рады Майдана от 16 марта с.г) пока раследует.Сомнений нет – каков будет ответ при ТАКИХ покровителях…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.