КП “Аеропорт Хмельницький” програло суд на 100 тисяч за нерозраховані послуги земельників

ТОВ “Хмельницьке обласне земельне агентство” через суд стягнуло 100,1 тис. грн боргів з комунального підприємства обласної ради “Аеропорт Хмельницький”.

Відповідне рішення 20 грудня виніс Господарський суд Хмельницької області.

Суть справи у тому, що 21 серпня 2015 року КП укладело договір із земельним ТОВ на виконання робіт із розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Розсошанської та Ружичанської сільських рад. Фактично мається на увазі недіючий сьогодні хмельницький аеропорт, що за межами обласного центру.

plan-zemli2

Вартість договору становила 84 тис. грн.

31 травня 2016 року “Хмельницьке обласне земельне агентство” підготувало акт надання послуг, в якому зазначено, що замовник претензій по об’єму, якості та строкам виконання робіт не має. При цьому комунальне підприємство так і не сплатило за роботу приватної організації.

До того ж у суді ТОВ виставило ряд фінансових претензій до КП: 3363,04 грн. – інфляційні втрати, 1102,64 грн. – 3% річних; 11591,46 грн. – пеня. У підсумку їх суд задовольнив.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Нагадаємо, що технічна документація земель аеропорту цілісного майнового комплексу, розроблена ТОВ “Хмельницьке обласне земельне агентство”, є однією із головних аргументів для обласної ради у судових справах з відчуження частини земель КП “Аеропорт Хмельницький”.

Довідково. 26 лютого 2016 року Хмельницька обласна рада затвердила обласну програму фінансової підтримки комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2016 рік кошторисом 2,867 млн грн.

Всю суму коштів буде направлено на ліквідацію заборгованості. Зокрема, на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам КП «Аеропорт Хмельницький», яка утворилась на 31 грудня 2015 року, передбачено 946,3 тис. грн; погашення іншої заборгованості із заробітній платі працівникам, визнаною судами – 137,7 тис. грн; ліквідація боргів за податками та зборами до бюджетів усіх рівнів – 1,7 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.