У Городку член військово-лікарської комісії обіцяв за 10 тис. грн зробити призовника “непридатним”

Співробітники Управління СБ України у Хмельницькій області спільно з військовою прокуратурою Хмельницького гарнізону викрили та припинили протиправну діяльність лікаря Городоцької центральної районної лікарні – який вимагав та одержав неправомірну вигоду від призовника.

Про це повідомляє прес-група СБ України у Хмельницькій області.

Зловживаючи службовим становищем, лікар – член військово-лікарської комісії (ВЛК) об’єднаного районного військового комісаріату вимагав гроші від місцевого мешканця за визнання останнього непридатним до військової служби.

12 лютого ц.р. правоохоронці затримали лікаря «на гарячому» при одержанні 10 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Військовою прокуратурою Хмельницького гарнізону стосовно хабарника розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А от дуже цікаво, цей призовник, якій давав хабар, все-таки пішов в армію, чи цей лікар брав гроші у здорової людини. А якщо призовник був апріорі хворим, тоді це було шахрайство, а не хабар. І взагалі – запитань дуже багато. Журналісти, як завжди, в своєму стилі, лиш би щось гаряченьке і пережарене викласти!

  2. Все це брехня! Плата за відкос від призиву вже перевалила за 2 тис. зелених. Всі причетні накручують собі ціну, навіть з дійсно непридатних вимагають хабарі і волинять прийняття рішення. Ще трішки і почнеться жара…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.