“Зубри” з “регіонів” заховалися в депгрупі “За добробут Хмельниччини”

Колишні представники влади Януковича, депутати Хмельницької обласної ради з фракції Партії регіонів змінили політичний тренд. Після анонсу на грудневій сесії обради про створення депутатської групи “За добробут Хмельниччини” її ряди поповнили перші особи області, які були при владі протягом 2010-2014 років.

За даними сайту обласної ради, “За добробут Хмельниччини” хвилюються екс-губернатор Василь Ядуха, його перший заступник Вадим Гаврішко, простий заступник Ядухи Леонід Гураль, колишній голова Хмельницької РДА Валерій Кольгофер, діючий керівник обласної “Укрпошти” Дмитро Бойко – загалом 16 осіб.

Куратор групи – екс-керівник Волочиського району Ігор Добжанський.

Нагадаємо, що ці ж депутати нещодавно входили до депутатської групи “Будуємо Хмельниччину разом”. Однак після Революції гідності ця група розпалася.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. такі собі переселенці)))

 2. А чому до цього часу на даних осіб не відкриті кримінальні справи? Вони ж організовували людей на анти майдан тобто примусово “гнали в шию” працівників соцсфери, деребанили землі, крали державні кошти та жирували по повному! Вони відкрито “продали” державу і тепер знову відкупились та порішали! Хіба у нас є соціальна справедливість? Більшість з них надалі працюють на високих керівних посадах!
  До прикладу колишній одіозний голова Красилівськоі РДА Арсенюк працює в міністерстві……. у Киеві!
  На кожного вищенаведених екс чиновників є можливість хоча б позбавити через суди права займати керівні посади за “продаж” украінського народу! Ви думаєте не має доказів? Навіть дитина знайде іх у інтернеті!
  І напевне вони тільки і чекають що б хуйло поскоріше захопив Украіну тоді вони всім вам

 3. Доповнення- як то кажуть по повному! І повірте нікого не пожалують! Задушать всіх!

  Так чомуж у нас все так?

 4. а їх “кришує” Леся СТЕБЛО ! ДО РЕЧІ І ДИРЕКТОРКУ ШКОЛИ З ШАРОВЕЧКИ (ВОНА ПРИМУСОВО ВОЗИЛА ВЧИТЕЛІВ НА АНТИМАЙДАНИ) І ДО ЦИХ ПІР МСТИТЬ НЕСЛУХНЯНИМ !!!! А Валерій КОЛЬГОФЕР ВІДПРАВИВ СТЕБЛО НА НАВЧАННЯ ВІД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РДА !!!! ОСЬ ТАКА ЛЕСЯ – ПЕРСОНАЛІЯ!!!

 5. Не заважайте людині працювати,чи заздрість не можете подолати? Якраз вона як ніхто щира,відкрита,радушна,розбирається в доручених справах,а хтось паплюжить іі чесне імя! не потрібно цього робити,дивіться за собою!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.