На “офісі” хмельницького СБУ можуть з’явитися пам’ятні таблички загиблих майданівців

На будівлі Управління СБУ у Хмельницькій області з’явитися пам’ятні таблички загиблих майданівців.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив виконувач обов’язків міського голови, секретар міськради Костянтин Чернилевський.

“Міська рада звернулася з листом до СБУ щодо погодження місць розташування пам’ятних табличок з іменами загиблих учасників Революції гідності. Ми пропонуємо увіковічити Людмилу Шеремет, встановивши табличку на місці її загибелі, тобто біля парадного входу до СБУ. А Дмитра Пагора – при виїзді з двору служби на вулицю Свободи, що навпроти “Фуршету”, – пояснив посадовець.

Чернилевський додав, що міськрада планує 19 лютого провести жалобний захід біля будівлі СБУ.

Нагадаємо, що 19 лютого 2014 року відбувся штурм приміщення хмельницького СБУ активістами Майдану. Його закидали “коктейлями Молотова”. Вщент вигоріли 2 і 3 поверхи.

Під час штруму СБУ вогнепально було поранено 6 людей. Двоє з них, 72-річна жінка і 21-річний хлопець померли.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. самі вбили, самі таблички вішають, Европа, йоиайо

  2. Ви повішайте спочатку того, хто організував тисячний натов на штурм охоронюваного режимного об’єкта і вселив в їхні голови думку про те, що туди їм спокійно і безкарно дадуть зайти. А тоді вішайте пам’ятні таблички!

    • НЕ лише Скоробагатий посилав і вів людей до СБУ! Наскільки ми знаємо людей до цього режимного об:єкту відправляла ТЕТЯНА БАЄВА- член РАДИ Майдану!!! ВОНА КАЗАЛА ЙТИ ДО СБУ І ЩОБ НЕ ЙШЛИ ДО СУДІВ (ЇЇ СИН Є СУДЕЮ) !!!

  3. Ці таблички потрібно повішати на шию Скоробагатому і провести його по місту. Чому до цих пір ніхто не притягнутий до відповідальності з тих хто повів людей під режимний об’єкт? Коли палили СБУ, ніхто не задумувався, що там також чіїсь сини, чоловіки, батьки задихалися в диму? А зараз ті хто водив людей сидять в тепленьких, затишних кабінетах і піаряться по телебаченню, а хлопці з СБУ знаходяться в зоні АТО і вже не перший раз. Ми хочемо жити в правовій державі, жити чесно тож давайте по чесному вирішувати хто герой, а хто ні, і кому потрібно вішати таблички. На мою думку ГЕРОЇ ті люди, яких розстрілювали на Майдані в Києві, ті які зараз захищають нашу Батьківщину.

    • скоробогатий і все те шизануте шобло і так само безславно здохне.

      • НЕ лише Скоробагатий посилав і вів людей до СБУ! Наскільки ми знаємо людей до цього режимного об:єкту відправляла ТЕТЯНА БАЄВА- член РАДИ Майдану!!! ВОНА КАЗАЛА ЙТИ ДО СБУ І ЩОБ НЕ ЙШЛИ ДО СУДІВ (ЇЇ СИН Є СУДЕЮ) !!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.