У Порошенка похвалили Хмельницьку область за високу мобілізацію солдат

Хмельницька область потрапила до трійки регіонів, яка на високому рівні провела перший етап четвертої хвилі мобілізації військовослужбовців у зону АТО.

Про це заявив керівник Головного департаменту з питань національної безпеки та оборони Адміністрації Президента Олексій Покотило.

Він зазначив, що Вінницька, Хмельницька та Кіровоградська області виконали мобілізаційні заходи на 100, 90 та 80%, відповідно. Найгірше з цим справилися у Харківській, Сумській, Тернопільській та Івано-Франківській.

“У Києві та Київській області значних проблем із заходами в рамках мобілізації немає, повістки доведені до військовозобов’язаних на 80%”, – констатував він.

Олексій Покотило також поінформував, що в цілому заходи проводяться на належному рівні, але є питання до неналежним ставленням окремих представників місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування до виконання поставлених завдань з низьким рівнем підготовки окремих фахівців військкоматів і відсутністю необхідного досвіду.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Тільки от біда в тому що його синуля місяць пропирдів в тилу і зразу в депутати та ще медаль дали херою сраному. Вже від цукерків рило обнагліло.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.