Під час п’ятої і шостої хвиль мобілізації Хмельниччина відправить в АТО 3 тис. солдатів

Військовий комісар Сергій Присяжнюк зазначив, що Хмельницька область виконала завдання п’ятої хвилі мобілізації на 100% і проблемних питань не було.

“Цього разу необхідно було подати 1500 людей, хоча і кількість добровольців у порівнянні з 4 хвилею мобілізації суттєво зменшилась”,  – наголосив Присяжнюк у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

Фото "Главком"

Фото “Главком”

Також він зазначив, що шоста хвиля мобілізації починається орієнтовно 19 червня. Наразі підготовка до неї вже почалась.

“Ми проводимо медичні огляди, щоб не допустити випадків призову непридатних людей. Точних цифрових показників наразі немає, але я думаю, що необхідно буде не менше ніж у 5 хвилю, тобто 1500 людей”, – повідомив військовий комісар Хмельницької області.

Також комісар заявив, що до питання мобілізації будуть підходити з державницької позиції. Дефіцитних працівників, без яких підприємство не зможе функціонувати обіцяють не чіпати.

“Є багато керівників підприємств, які ховають своїх людей і самі ховаються. Ховають свою техніку, або дають таку, яка нікому не потрібна. Я таких керівників не розумію. В нас час іде неоголошена війна, секрету в цьому немає, і ми повинні давати нашим землякам і бійцям найкраще, що у нас є”, – зазначив воєнком.

Він наголосив, що після шостої хвилі мобілізації неодмінно оприлюднить прізвища всіх керівників, що ухиляються від виконання обов’язків перед державою.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Пора брат , пора…

  2. Чому анцихристи з майдану поховалися в схрони і не йдуть в АТО.

  3. А правда, що з Хмельницької обл (1,3 млн) мобілізують вдвічі більше людей ніж з Києва (2,8 млн). Тобто у хмельничан вчетверо вищі шанси попасти на війну ніж у столичних жителів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.