На Хмельниччині найдешевші яйця і картопля порівняно з іншими областями – Інфорграфіка На Хмельниччині найдешевші яйця і картопля порівняно з іншими областями – Інфорграфіка

На сайті Держслужби статистики з’явилася нова рубрика – моніторинг цін на соціально значущі товари по всіх областях, окрім Криму. Використовуючи… Далі »

Стягнення за «кнопкодавство» не вирішує саму проблему – Сергій Лабазюк Стягнення за «кнопкодавство» не вирішує саму проблему – Сергій Лабазюк

Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроект №1895 щодо накладення стягнення на народного депутата за порушення вимог щодо особистого голосування…. Далі »

У Летичеві відкрито перший в області музей міліції У Летичеві відкрито перший в області музей міліції

У Летичеві відкрито перший в області музей міліції. Як повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС в області, ідея створення музею… Далі »

Новоушичани передадуть бійцям АТО два автомобілі Новоушичани передадуть бійцям АТО два автомобілі

Цього тижня у Новій Ушиці готують чергову гуманітарну допомогу для земляків. Наразі триває збір речей для формування чергового вантажу для подільських… Далі »

Невідомі винесли з музею у Старокостянтинові унікальну вазу Невідомі винесли з музею у Старокостянтинові унікальну вазу

Невідомі вночі 12 червня пограбували Старокостянтинівський районний музей. Як пише “Перша міська газета”, сигналізація спрацювала о 3.14 ночі. З музею… Далі »

Депутат Кам’янець-Подільської міськради без конкурентів виграв тендер на майже 12 мільйонів Депутат Кам’янець-Подільської міськради без конкурентів виграв тендер на майже 12 мільйонів

Кам’янець-Подільський міський будинок культури добряче «потрусило» в 2013 році: зірвана зустріч з нардепами від ВО «Свободи» та пожежа в коридорі… Далі »