Червонюка вдруге амністували Червонюка вдруге амністували

Колегії суддів Апеляційного суду Хмельницької області 10 червня вистачило трьох годин, аби написати нову ухвалу у резонансній справі сина депутата обласної… Далі »

Справу по “Новоросії” відправили на доопрацювання прокурора Справу по “Новоросії” відправили на доопрацювання прокурора

За клопотанням адвокатів обвинувачуваного Орєхова  справу по газеті Новоросія відправили на доопрацювання прокурора. Хмельницький міськрайонний суд прислухався до адвокатів і… Далі »

Семитонний Ленін продовжує «відпочивати» в Кам’янці Семитонний Ленін продовжує «відпочивати» в Кам’янці

В серпні минулого року депутати Кам’янець-Подільської міської ради жваво обговорювали подальшу долю семитонного пам’ятника Володимиру Леніну. Навіть була створена спеціальна… Далі »

Хмельницький орендар хотів незаконно отримати понад 800 га землі на території  7 районів області Хмельницький орендар хотів незаконно отримати понад 800 га землі на території 7 районів області

Хмельницьким окружним адміністративним судом повністю задоволено позовні вимоги Старокостянтинівського міжрайонного прокурора та скасовано накази Головного управління Держземагентства в області, якими… Далі »

На Хмельниччині демобілізовані не поспішають працевлаштовуватись На Хмельниччині демобілізовані не поспішають працевлаштовуватись

За даними обласного центру зайнятості, за період 2015 року лише п’ятеро демобілізованих працевлаштувались, троє працюють на громадських тимчасових роботах. Влаштовуватись… Далі »

У Старокостянтинові облили фарбою пам’ятник Герою Небесної сотні У Старокостянтинові облили фарбою пам’ятник Герою Небесної сотні

У Старокостянтинові облили фарбою пам’ятник Герою Небесної сотні, Герою України Сергію Бондарчуку. Про це повідомила НГП дружина загиблого Тетяна Бондарчук…. Далі »

Начальник Хмельницького ДСНС тисне на співробітників, намагаючись відбілити свій імідж? Начальник Хмельницького ДСНС тисне на співробітників, намагаючись відбілити свій імідж?

Начальник Головного управління Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Борис Болібрух тисне на співробітників відомства з… Далі »

На Хмельниччині сільрада немає грошей на декомунізацію вулиці Леніна На Хмельниччині сільрада немає грошей на декомунізацію вулиці Леніна

Великоолександрівська сільська рада Віньковецького району немає грошей на декомунізацію вулиці Леніна. Таку відповідь на інформаційний запит надав сільський голова В.Тихий. “Перейменування … Далі »

У 2015 році спад виробництва цукру на Хмельниччині очікується у 2,4 раза У 2015 році спад виробництва цукру на Хмельниччині очікується у 2,4 раза

У 2015 році спад виробництва цукру на Хмельниччині очікується у 2,4 раза – до 120 тис. т. Про це НГП… Далі »