Загородний посів 6 сходинку у рейтингу губернаторів – ЗМІ Загородний посів 6 сходинку у рейтингу губернаторів – ЗМІ

Шосте місце (41 бал) у Михайла Загородного, який з 6 березня працює губернатором Хмельниччини. Як пише видання “Ділова столиця”, Хмельницька… Далі »

На Хмельниччині заборгованість населення за компослуги становить 84,7 млн. грн На Хмельниччині заборгованість населення за компослуги становить 84,7 млн. грн

На кінець квітня 2015 р. заборгованість населення Хмельницької області за житлово-комунальні послуги становила 84,7 млн.грн., що на 0,8% більше, ніж… Далі »

На очисні споруди Летичів отримає 3,5 млн. грн. На очисні споруди Летичів отримає 3,5 млн. грн.

Серед розроблених в області інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися у 2015 році за рахунок державного фонду регіонального розвитку,є… Далі »

На Кам’янеччині браконьєри виловили риби в нерест на понад 115 тис. грн На Кам’янеччині браконьєри виловили риби в нерест на понад 115 тис. грн

З 1 квітня до 2 червня 2015 року в Кам’янець-Подільському районі було зафіксовано 21 факт  незаконного вилову риби. Про це… Далі »

На хмельницькому пляжі стартував купальний сезон попри виявлені важкі метали у Південному Бузі На хмельницькому пляжі стартував купальний сезон попри виявлені важкі метали у Південному Бузі

З 1 червня до 1 вересня відкрито купальний сезон на хмельницькому міському пляжі – лівому березі річки Південний Буг. Таке рішення ухвалив… Далі »