У Хмельницькому створили роту територіальної оборони У Хмельницькому створили роту територіальної оборони

У Хмельницькому створили роту територіальної оборони. Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив військовий комісар Хмельницької області Сергій Присяжнюк. Зараз іде… Далі »

Ігор Корнійчук: “Ми не будемо забивати останній цвях у кришку КПУ — не дочекаються від нас зміни назви партії, її статуту і програми” Ігор Корнійчук: “Ми не будемо забивати останній цвях у кришку КПУ — не дочекаються від нас зміни назви партії, її статуту і програми”

Зустріч з головним комуністом Хмельниччини відкладалася з різних причин. Спочатку з об’єктивних, пов’язаних із його здоров’ям. А потім наступив ряд… Далі »

Хмельницький посів 8 місце у рейтингу міст найсприятливіших для бізнесу – Forbes Хмельницький посів 8 місце у рейтингу міст найсприятливіших для бізнесу – Forbes

Журнал “Forbes” опублікував рейтинг українських міст найсприятливіших для бізнесу, де Хмельницький посів 8 позицію. Лідером рейтинга стала Одеса, що показала… Далі »

15 дітей-сиріт з Деражнянщини відпочинуть за кордоном 15 дітей-сиріт з Деражнянщини відпочинуть за кордоном

Комісія з питань захисту прав дитини при Деражнянській РДА дала згоду на оформлення необхідних документів, аби діти-сироти змогли виїхати на… Далі »

На Красилівщині урочисто відкрили криничку На Красилівщині урочисто відкрили криничку

У Красилівському районі на одну відновлену криницю стало більше. Громада села Радісне взяла активну участь у необхідних ремонтних роботах. 4… Далі »

У Чемерівцях відбулися військово-патріотичні змагання “Сокіл” (“Джура”) У Чемерівцях відбулися військово-патріотичні змагання “Сокіл” (“Джура”)

4 червня у Парку Слави смт. Чемерівці вперше відбулися дитячо-юнацькі військово-патріотичні змагання “Сокіл” (“Джура”). У них взяли участь 12 шкільних… Далі »

“Центр протидії корупції” оскаржує дорожній тендер на Хмельниччині вартістю 14,25 млн. грн “Центр протидії корупції” оскаржує дорожній тендер на Хмельниччині вартістю 14,25 млн. грн

“Центр протидії корупції” оскаржує закупівлю підрозділу “Укравтодору” у Хмельницькій області, який замовив ямковий ремонт на загальну суму 14,25 млн гривень. Про це пише сайт… Далі »

Солдата з Хмельниччини звільнили після 9 місяців полону в “ДНР” Солдата з Хмельниччини звільнили після 9 місяців полону в “ДНР”

З серпня 2014 року в полоні у терористів ”ДНР” перебував військовий з Шепетівки Дмитро Куліш. Бандити схопили його під Іловайськом, катували,… Далі »