Проти призначення “особливої” пенсії екс-регіоналу збунтувалася Громадська рада при ОДА Проти призначення “особливої” пенсії екс-регіоналу збунтувалася Громадська рада при ОДА

Громадська рада при Хмельницькій ОДА протестує проти присудження екс-регіоналу Ігорю Добжанському призначення пенсії за особливі заслуги перед Україною. Рішення про це… Далі »

Тюремники шукають інвесторів, щоб перенести хмельницьке СІЗО за межі міста Тюремники шукають інвесторів, щоб перенести хмельницьке СІЗО за межі міста

Управління Державної пенітенціарної служби у Хмельницькій області не виключає перенесення хмельницького СІЗО за межі обласного центру. Про це “Незалежному громадському… Далі »

У Кам’янці-Подільському реконструювали дитсадок за майже 5 мільйонів У Кам’янці-Подільському реконструювали дитсадок за майже 5 мільйонів

Наприкінці травня цього року в Кам’янці-Подільському завершились роботи по реконструкції ДНЗ №19(вул. Тімірязєва, 130). Ремонтні роботи в  дитячому садочку розпочалась… Далі »

РАЗОМ З МИРОТВОРЦЯМИ РАЗОМ З МИРОТВОРЦЯМИ

Їх називають героїчними бійцями тилу, воїнами добра. Якби не вони, то не відомо як довго би протрималась наша армія на… Далі »

Росіян відсунуть від добудови енергоблоків Хмельницької АЕС Росіян відсунуть від добудови енергоблоків Хмельницької АЕС

Міністерство енергетики та вугільної промисловості завершує підготовку документів для денонсації міжурядової угоди про добудову 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС… Далі »

Хмельницький підрядник, який зводить кордон з “ДНР”, проведе капремонт нетішинської школи за 1,6 млн. грн Хмельницький підрядник, який зводить кордон з “ДНР”, проведе капремонт нетішинської школи за 1,6 млн. грн

ПП “Вектор-М” (Хмельницький) виграло тендер на капітальний ремонт будівлі Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Загальна вартість робіт становить 1 млн…. Далі »

Дорогу до Лісових Гринівець розпочали ремонтувати Дорогу до Лісових Гринівець розпочали ремонтувати

Розпочато роботи із ліквідації деформацій дорожнього покриття на ділянці автодороги місцевого значення О231712 Хмельницький-(Житомир-Чернівці)-через Лісові Гринівці, повідомляє прес-служба САД у… Далі »

Рейтинг районів Хмельницької області з найгіршими дорогами Рейтинг районів Хмельницької області з найгіршими дорогами

За даними сайту Navizor.com складено рейтинг районів Хмельницької області з найгіршою якістю доріг. Завдяки незалежним оцінкам автомобілістів та небайдужих громадян,… Далі »

У зоні АТО загинув солдат з Нетішина У зоні АТО загинув солдат з Нетішина

У зоні АТО загинув солдат з Нетішина Микола Гарбар. “Тиждень тому в Станично-ліганському р-ні сталось ДТП, в якому він отримав… Далі »