Чернилевський взявся викорінювати корупцію у міській раді Чернилевський взявся викорінювати корупцію у міській раді

Виконуючий обов’язки міського голови Хмельницького, секретар ради Костянтин Чернилевський на нарадах з керівниками структурних підрозділів міськвиконкому та міськради в ультимативній… Далі »

ДУК покаже свою зброю біля “Дитячого світу” ДУК покаже свою зброю біля “Дитячого світу”

Сьомий окремий батальйон ДУК “Правий сектор” 28 червня  покаже свою зброю та амуніцію. Біля “Дитячого світу” планується експозиція озброєння та… Далі »

Дільничний інспектор з Хмельниччини підозрюється у вбивстві через необережність Дільничний інспектор з Хмельниччини підозрюється у вбивстві через необережність

Прокуратура Хмельницької області повідомила про підозру дільничному інспектору одного з райвідділів міліції у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст…. Далі »

Паспорти видаватимуть у хмельницькому ЦНАПі Паспорти видаватимуть у хмельницькому ЦНАПі

На черговому засіданні виконкому Хмельницької міської ради внесли пропозицію доповнити перелік послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг, що… Далі »

Поки Громадська рада при ОДА сумнівалася у заступнику прокурора області, він пішов на підвищення Поки Громадська рада при ОДА сумнівалася у заступнику прокурора області, він пішов на підвищення

На засіданні громадської ради при ОДА 25 червня обговорили доцільність перебування на посаді заступника прокурора Хмельницької області Олександра Мартинюка. Відповідне… Далі »

У Хмельницькому пам’ятник Небесній сотні може з’явиться на другі роковини Майдану – художник У Хмельницькому пам’ятник Небесній сотні може з’явиться на другі роковини Майдану – художник

У Хмельницькому пам’ятник Небесній сотні, який планується розмістити на місці пам’ятника комуністичному діячеві Затонському, може з’явиться на другі роковини Майдану…. Далі »