Поки Громадська рада при ОДА сумнівалася у заступнику прокурора області, він пішов на підвищення

На засіданні громадської ради при ОДА 25 червня обговорили доцільність перебування на посаді заступника прокурора Хмельницької області Олександра Мартинюка.

Відповідне звернення відправили Генеральному прокурору України Віктору Шокіну.

На думку громадськості, Олександр Мартинюк своїми діями компрометує намагання теперішніх органів влади, в тому числі і органів прокуратури, повернути втрачену довіру громадян.

Член громадської ради Віталій Велиган наголосив, що про вчинки Мартинюка спілкувався не лише з прокурорами, а й з іншими працівниками прокуратури.

“Вони кажуть, що коли у людини є якісь питання по справі – вони можуть звертатись до різних прокурорів, але коли заходять до нього – після того ходять лише до нього. Після кількагодинної “коротенької наради” починаються неправомірні дії”, – підкреслив Велиган.

Разом з тим, за інформацією “Незалежного громадського порталу”, Олександра Мартинюка 25 червня призначено прокурором Тернопільської області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.