Депутати Полонської міської ради вимагають ретельної перевірки КП «Благоустрій» Депутати Полонської міської ради вимагають ретельної перевірки КП «Благоустрій»

Депутати Полонської міської ради незадоволенні діяльністю КП «Благоустрій» та вимагають його ретельної перевірки правоохоронними органами. Комунальне підприємство «Благоустрій» було створене… Далі »

Хмельницькі міліціонери в черговий раз поїхали на Схід Хмельницькі міліціонери в черговий раз поїхали на Схід

Сьогодні в зону АТО відправився зведений загін Хмельницького обласного УМВС. Працівники внутрішніх органів боронитимуть цілісність України впродовж тридцяти днів. На… Далі »

Активісти вимагають у влади позбутися радянських гасел на будівлях Славутського району Активісти вимагають у влади позбутися радянських гасел на будівлях Славутського району

Громадські активісти Славути просять голову Славутської районної ради Леоніда Радзивілюка позбутися комуністичних написів на будинках. Про це повідомляє Славута NEWS… Далі »

Мобільний оператор МТС ліквідовує хмельницьку філію Мобільний оператор МТС ліквідовує хмельницьку філію

Згідно з повідомленням компанії в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), рішення про їх ліквідацію… Далі »

У міськрайонному військкоматі не мають списків учасників АТО? У міськрайонному військкоматі не мають списків учасників АТО?

16 червня цього року відбулась нарада відповідальних за призов від організацій, установ, сільських рад і т.д. з представниками міськрайонного військового… Далі »

Водія легковика, який на підпитку збив на смерть двох пішоходів, відправили за грати на 8 років Водія легковика, який на підпитку збив на смерть двох пішоходів, відправили за грати на 8 років

Набрав законної сили вирок Хмельницького міськрайонного суду стосовно 53-річного безробітного жителя села Педоси Хмельницького району, визнаного винним у порушенні правил… Далі »

Четверо суддів Хмельниччини захотіли добровільно піти Четверо суддів Хмельниччини захотіли добровільно піти

Вища рада юстиції схвалила звільнення чотирьох суддів Хмельниччини у зв’язку з поданням заяви про відставку. Про це повідомляє сайт ВРЮ…. Далі »

У парламенті зареєстрували законопроект про дострокове припинення повноважень нардепа Гвоздьова У парламенті зареєстрували законопроект про дострокове припинення повноважень нардепа Гвоздьова

На сайті Верховної Ради з’явився законопроект про дострокове припинення повноважень народного депутата від фракції Блоку Петра Порошенка Михайла Гвоздьова. Такий… Далі »

Загородний записав в актив свого губернаторства зменшення боргів із зарплати на 2 млн. грн Загородний записав в актив свого губернаторства зменшення боргів із зарплати на 2 млн. грн

З березня борги із зарплати зменшилися майже на 2 млн. гривень і на 1 травня становили 8,8 млн. грн. Про… Далі »