Загородний записав в актив свого губернаторства зменшення боргів із зарплати на 2 млн. грн

З березня борги із зарплати зменшилися майже на 2 млн. гривень і на 1 травня становили 8,8 млн. грн.

Про це на розширеному засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати повідомив голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний, інформує сайт ОДА.

«Аналізуючи показники соціально-економічного розвитку варто зазначити, що область посіла 6 місце. Це спільна заслуга щоденної праці, не зважаючи на суспільно-політичну ситуацію в державі. Одним з позитивних показників є найнижчий показник по заборгованості із заробітної плати. Станом на 1 березня 2015 року сума боргу з невиплаченої заробітної плати склала 10,6 млн. грн., на 1 травня – 8,8 млн. гривень. Результат є. Ми намагаємося щомісяця заслухати керівників підприємств боржників, попередити новоутворені борги», – сказав він.

Загальний борг на економічно-активних підприємствах становить 4,2 млн. грн., у тому числі заборгованість підприємств Хмельницького – 35% боргу по області. Значна сума заборгованої заробітної плати залишається на підприємствах-банкрутах – 4,5 млн. грн, понад 54% становлять борги Полонського району та Хмельницького.

Також Загородний звернув увагу правоохоронних органів щодо дій керівників окремих підприємств-боржників, а саме ПАТ «Хмельницький механічний завод» та ПФ «Проспектбуд» (м. Хмельницький), ДП «Деражнянський плодоконсервний завод Хмельницької облспоживспілки».

Нагадаємо, що 6 березня цього року Президент призначив Михайла Загородного на посаду голови Хмельницької ОДА.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.