Нардепа з Хмельниччини призначили в.о. керівника Державного підприємства “Завод ім.Антонова” Нардепа з Хмельниччини призначили в.о. керівника Державного підприємства “Завод ім.Антонова”

Народний депутат України, голова підкомітету з питань оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і… Далі »

На Хмельниччині водії великоваговиків розбили понад 200 км доріг На Хмельниччині водії великоваговиків розбили понад 200 км доріг

З початку цього літа велеговикам, що важать понад 24 тонн при температурі +28 і більше – рух автомобільними дорогами загального… Далі »

Хмельницький еколог вважає, що під час купання у Південному Бузі можна підчепити паличку Коха. СЕС це спростовує Хмельницький еколог вважає, що під час купання у Південному Бузі можна підчепити паличку Коха. СЕС це спростовує

Воду з Південного Бугу у Хмельницькому Держсанепідслужба перевіряє кожного тижня. За результатами лабораторних досліджень води визначають придатність водного об’єкту для… Далі »