Хмельницькі міліціонери в черговий раз поїхали на Схід

Сьогодні в зону АТО відправився зведений загін Хмельницького обласного УМВС. Працівники внутрішніх органів боронитимуть цілісність України впродовж тридцяти днів. На сході їхню групу з 60 чоловік розділять на дві частини та різні населені пункти. Там хмельницькі міліціонери охоронятимуть громадський порядок та виконуватимуть всі поставлені задачі.

3

Як підкреслив начальник обласного УМВС Микола Семенишин, зведений загін повністю забезпечений технічними, матеріальними та паливно-мастильними засобами. Всі 60 бійців їдуть добровільно.

4

Мер міста Славута Василь Сидор передав від  громади свого міста міліціонерам бус. Також Микола Семенишин розповів, що другий автомобіль “Опель Вектра” міліціонерам подарувала громада Івано-Франківщини.

“Транспортні засоби на Сході ніколи не є зайвими і дають нашим хлопцям можливість бути більш мобільними”, – наголосив він.

5

Разом з міліціонерами в зону АТО відправились дві вівчарки: Кортні і Нік. Міліціонери уточнили, що Ніка вони називають Миколою і в зоні АТО він буде займатись пошуком вибухонебезпечних предметів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.