15 дітей-сиріт з Деражнянщини відпочинуть за кордоном

Комісія з питань захисту прав дитини при Деражнянській РДА дала згоду на оформлення необхідних документів, аби діти-сироти змогли виїхати на відпочинок за кордон.

Йдеться про дітей, позбавлених батьківського піклування, які нині перебувають у Вовковинецькій школі-інтернаті. До комісії з питань захисту прав дитини звернулася директор Вовковинецької загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ст., безпосередній опікун та піклувальник вихованців школи-інтернату з проханням надати дозволи на оформлення дозвільних заяв для дітей, яких запрошено на відпочинок до Італії та США, а також згоду на відправлення за кордон.

Цього року туди поїдуть 15 дітей за рахунок Благодійних фондів: «Фундація соціального розвитку дитини» – 5 дітей, «У колі друзів» – 9 дітей, «Пам’яті пожежних Чорнобиля» – 1 дитина.
Діти Вовковинецької школи-інтернату вже неодноразово оздоровлювалися за кордоном. Поїздками учні залишалися задоволеними.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.